Úspory.cz >> Havarijní pojištění online – srovnání cen
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Výhodné havarijní pojištění

Získejte komplexní ochranu vašeho vozu Chci výhodné havarijní pojištění

Sleva až
50 % do 2 minut

Okamžitě získáte GARANCI Vaší ceny

Získejte nejlevnější havarijní pojištění

S havarijním pojištěním neponecháte nic náhodě!

Havarijní pojištění začíná tam, kde končí povinné ručení. Neponechte nic náhodě a buďte pojištěni pro případ havárie, vandalismu, přírodní pohromy i krádeže vozidla. Díky nám teď zaplatíte za komplexní ochranu vozidla doslova pár korun.

Ke srovnání si prosím připravte:

  • malý nebo velký technický průkaz

Od roku 2010 pro vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 1 406 606 domácností!

Chci výhodné havarijní pojištění

Končící STK už si řidiči nemusí pamatovat. Registr vozidel je včas upozorní

14.05.2019

Od letošního dubna se čeští motoristé nemohou vymlouvat na to, že zapomněli na datum vypršení platnosti STK. Od začátku dubna registr vozidel řidičům zasílá upozornění na končící STK a prostřednictvím zprávy do datové schránky dva měsíce před.

Celá aktualita

Pojištění vozidel v roce 2019: Vyšší pojistné, širší rozsah i rychlejší vyřízení škod

08.04.2019

První čtvrtletí máme za sebou a můžeme zhodnotit nové trendy v oblasti pojištění vozidel. Nejedná se pouze o zdražení povinného ručení, pojišťovny více využívají moderní technologie. Například takové vyřízení pojistné události by mohlo probíhat mnohem rychleji.

Celá aktualita

Přestane být havarijní pojištění důležité?

18.05.2018

Ještě nedávno komplexní pojištění vozidel představovalo povinné ručení společně s havarijním pojištěním. To pomalu přestává platit. Povinné ručení se mění a zahrnuje stále více služeb, které původně spadaly pod havarijní pojištění. Je možné už dnes havarijní pojištění nahradit rozšířením povinného ručení?

Celá aktualita

Pojišťovny nabízí superlevné havarijní pojištění k povinnému ručení

29.01.2018

Zatímco povinné ručení je dané zákonem, havarijní pojištění si řidiči sjednat mohou, ale také nemusí. V České republice jej má uzavřena zhruba třetina vlastníků motorových vozidel. Zbývajícím dvou třetinám se nelíbí buď vysoké pojistné, nebo vlastní starší auto.

Celá aktualita

Havarijní pojištění online

Havarijní pojištění automobilů je na rozdíl od povinného ručení dobrovolné. I přesto je jednoznačně vhodné si jej sjednat - coby majitele vozu Vás chrání před krádeží automobilu, vandalismem a živelnými pohromami. Taktéž pokrývá škody v případě, že jste viníkem nehody. K základní nabídce havarijního pojištění si můžete vybrat další doplňková připojištění. Mezi ty nejvyužívanější patří asistenční služby (např. odtah vozidla, vyproštění vozidla, pomoc technika nebo zapůjčení náhradního vozidla) či pojištění předního skla.

Havarijní pojištění automobilů a motocyklů se sjednává se spoluúčastí pojistníka na škodě. To znamená, že se s pojišťovnou předem domluvíte, jakou částkou se budete při pojistné události na úhradě škody podílet. Čím je Vaše spoluúčast vyšší, tím je obvykle havarijní pojištění levnější.

Stejně jako povinné ručení si můžete sjednat havarijní pojištění vozidel online a stejně jako u povinného ručení můžete při výběru havarijního pojištění použít naši kalkulačku. Spočítání výše havarijního pojištění Vám tak zabere pouhých pár minut, během kterých vyplníte základní informace o sobě a automobilu, a můžete ihned porovnat nabídky pojišťoven a vybrat nejlevnější havarijní pojištění. Nejvýhodnější cenu získáte, pokud si sjednáte u jedné společnosti zároveň povinné ručení i havarijní pojištění.

Chci výhodné havarijní pojištění

• Platný občanský průkaz

• Malý a velký technický průkaz vozidla

• Řidičský průkaz

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 406 606 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

  • Vyplníte jednoduchý formulář
  • Vyberete si z přehledného seznamu nabídek
  • Doplníte chybějící informace, případně Vám pomůže náš makléř na telefonu
  • Již ten samý den Vám zašleme Vaši smlouvu

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 406 606 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.