Úspory.cz >> Změna dodavatele energií
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Získejte nejnižší ceny energií

Změna dodavatele energií

Jak plyn, tak i elektrická energie se řadí mezi nezbytnosti, bez kterých se v jakékoli domácnosti není možné obejít. U obou typů energie je nezbytné hlídat si přesně cenovou hladinu konkrétního tarifu anebo sazby. V případě, že člověk vynechá toto sledování i na kratší období, může se setkat s tím, že se navýší ceny a on pak bude mít problém s tím, aby byl schopen energii vůbec zaplatit. Cestu k příjemnějším platbám nabízí změna dodavatele energií. Ne všichni musí být nutně opravdu drazí. Někteří určitě mohou nabídnout poměrně zajímavé tarify a dlouhodobá i krátkodobější cenová zvýhodnění. 

 

Porovnání ceny energie zdarma

Než se člověk rozhodne pro změnu dodavatele energie, měl by určitě pečlivě porovnávat možnosti, které se mu nabízejí. Dodavatelů energie je dnes velká spousta a každý dodává za odlišných podmínek a v jiné cenové relaci. Porovnání cen energie není nijak složité, poněvadž jej lze řešit prostřednictvím internetu. Na webu úspory.cz je toto porovnání naprosto pohodlné a rychlé. Za několik vteřin budete díky němu vědět, která společnost je nejlevnější a bude u ní vhodné uzavřít novou smlouvu o sdružených dodávkách plynu či elektřiny. 

 

Změna dodavatele energie online

Jestliže chcete, aby byla změna dodavatele energií co možná nejméně komplikovaná, pak je ideální ji uskutečnit online. Na zmiňovaném portálu úspory.cz je možné realizovat i celkovou změnu dodavatele ihned po tom, co proběhne samotné porovnání cen energií u stávajícího dodavatele s ostatními. 

 

Jaroslava M., Nový Jičín

"Drahý plyn a drahou elektřinu si určitě nikdo nezaslouží. Přesně podle tohoto tvrzení jsem dlouhou dobu postupoval i já až do doby, než jsem si porovnala plyn a elektřinu na úspory.cz. Po několikaminutovém hněvu jsem se rozhodla pro razantní změnu dodavatelů energií a dnes jsem maximálně spokojená."  

 

Cyril K., Hradec Králové

"Poměrně dlouhou dobu jsem odebíral plyn i elektrickou energii od jednoho dodavatele. Po čase jsem se ale podíval na úspory.cz a porovnal si ceny více dodavatelů. Můj údiv střídalo zklamání a odhodlal jsem se tak k razantní změně dodavatelů."

 
Chci levnější elektřinu Chci levnější plyn

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 429 753 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.