Úspory.cz >> Pojištění majetku
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Pojistěte si svůj domov...

Nabídky nejvýhodnějšího pojištění za 2 minuty! Chci výhodné pojištění majetku

Nabídky ověřených
pojišťoven

Online kalkulace
+
vyřízení!

Tip!
Aktualizujte svou pojistku každý rok
 • Pojistíte si i nově zakoupené vybavení.
 • Na nových nabídkách znatelně ušetříte.

Pojištění majetku

Víte, že komplexní pojištění majetku za pár korun dokáže ušetřit statisíce?

Na Úspory.cz Vám rádi pomůžeme s výběrem pojištění nemovitosti online a zdarma.

Proč je důležité mít pojištěnou domácnost?

 • Pomůže Vám nahradit ukradené nebo zničené věci v případě vloupání.
 • Hrozby jako povodně, krupobití a úder blesku Vás nechají klidně spát.
 • Budete vědět kam zavolat, pokud Vám vyteče pračka, nebo praskne potrubí.
 • Může pokrýt vše od drahých domácích spotřebičů po šperky.
 • Je to jednoduché, rychlé a vše zařídíte online.
 • Se srovnáním nabídek na Úspory.cz si můžete vybrat nejlevnější pojištění, které zároveň pokrývá vše, co si přejete pojistit.

Od roku 2010 pro vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 1 414 587 domácností!

Chci výhodné pojištění majetku

Nejčastější chyby při pojištění majetku. Vyvarujte se jich!

22.08.2018

Být pojištěný nestačí. Důležité je také správné nastavení pojistné smlouvy. Stačí při sjednávání smlouvy udělat jednu z nejčastějších chyb a při pojistné události přijdete o spoustu peněz. Prozradíme vám, jakých chyb se dopouštíme nejčastěji, a na co si při pojištění majetku dát pozor.

Celá aktualita

5 tipů, jak si nejlépe pojistit domácnost

09.01.2018

Prožili jste oslavy vánočních a novoročních svátků v pořádku? Pokud je v lednu vaším největším problémem pár kil navíc, můžete být rádi. Některé domácnosti takové štěstí nemají. Stačí zapomenutá svíčka nebo rozdivočelé prskavky na vánočním stromku a na neštěstí je zaděláno. Jste pro takové případy chránění?

Celá aktualita

Chaty a chalupy - pojistěte si prázdninové bydlení v době nepřítomnosti

29.09.2017

Český národ je znám nejen svou láskou k tradičnímu českému nápoji pivu, ale také k rekreačnímu bydlení. Spousta Čechů vlastní v různých koutech naší malé a krásné země své druhé bydlení - chatu či chalupu, kde od jara až do podzimu tráví víkendy či letní dovolenou a mnohdy i celé léto. Jak jsme na tom s pojištěním rekreačních objektů?

Celá aktualita

Pojištění majetku: Znáte rozdíl mezi záplavami a povodněmi?

26.01.2017

Máte sjednané pojištění majetku, nemovitosti i domácnosti. A jste si zatraceně jistí, že jedním z pojištěných rizik je také velká voda. Není však velká voda jako velká voda a povodeň není totéž co záplava. Jste si nyní opravdu jistí, že máte majetek pojištěný na záplavu? A nebo je to na povodeň?

Celá aktualita

Pojištění nemovitosti

S pojištěním domácnosti a nemovitosti jste chráněni pro případ živelných katastrof, výbuchu, požáru, krádeže, vandalismu nebo jiných nečekaných poškození Vašeho majetku. V době klimatických změn, kdy může povodeň, sesuv půdy či krupobití přijít zcela nečekaně, pojištění domácnosti a nemovitosti obzvlášť oceníte. V případě, že si toto pojištění sjednáte, Vám pojišťovna proplatí veškeré škody, které na pojištěném majetku vzniknou.

Pojištění domácnosti může sjednat ten, kdo v domácnosti bydlí, nebo majitel nemovitosti. Cena pojištění je pak stanovena na základě výše krytí pojistné události, výše spoluúčasti a na základě lokality, ve které se pojištěná domácnost či nemovitost nachází. Dejte si dobrý pozor, aby pojistná částka odpovídala hodnotě pojištěného majetku a nedošlo tak k podpojištění nebo přepojištění. Standardní pojištění domácnosti a nemovitosti můžete rozšířit o celou řadu užitečných připojištění, jako je například pojištění odpovědnosti členů domácnosti, což platí i pro domácí zvířata, nebo úrazové pojištění.

Chci výhodné pojištění majetku

navody

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 414 587 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte krátký formulář
 • Zobrazí se přehledná nabídka pojištění
 • Pojištění si tak můžete sjednat ZDARMA online nebo za pomoci našich specialistů na telefonu

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 414 587 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.