Úspory.cz >> O nás
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

O nás

Posláním portálu Úspory.cz je ušetřit Vám, jeho návštěvníkům, čas i peníze. Nabízíme Vám za tímto účelem široké spektrum služeb, především z finančního a pojišťovacího sektoru, ale i z dalších oblastí. S Úspory.cz si můžete například porovnat nabídky povinného ručení nebo si prohlédnout detailní profily půjček českých bank i nebankovních institucí.

Usilujeme o to, abyste měli možnost vybrat si nejvýhodnější nabídku, která bude zároveň vyhovovat Vaším individuálním potřebám. Proto máte možnost si u nás nabízené produkty přehledně porovnat, a to s ohledem na všechny důležité informace. Každý z nabízených produktů si můžete ihned sjednat, s vyřízením Vám pomohou naši specialisté na telefonu. Vyzkoušejte si naše porovnávače a ušetřete čas i peníze. Jde přece o Vaše Úspory...

Provozovatelem portálu Úspory.cz je Elephant Orchestra s.r.o. - průkopník řady unikátních řešení na českém internetu. Elephant Orchestra provozuje portfolio webových projektů s finančními a pojišťovacími produkty.

Mezi naše největší projekty patří:

Na jejich přípravě spolupracujeme s významnými pojišťovnami, bankami i makléřskými společnostmi.

Společnost Elephant Orchestra s.r.o., IČ: 03272974, se sídlem Rohanské nábř. 678/29, 186 00 Praha 8 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 229733.

Kontaktní email: uspory@elephant-orchestra.com

Chcete být naším partnerem? Affiliate program eSpolupráce.cz