\
Úspory.cz >> Hypotéky >> Srovnání refinancování hypoték

Získejte výhodnou hypotéku ...

... a vyřešte své bydlení jednou provždy! Chci výhodnou hypotéku

Zajistíme nejnižší úrokové sazby.

Bezplatná konzultace se SPECIALISTOU

Srovnání refinancování hypoték

Banky i nebankovní společnosti, které nabízí hypotéky, mezi sebou vedou těžký konkurenční boj o klienty. Neustále tak vymýšlí nové produkty a způsoby, jak si klienty mezi sebou přetahovat. Proč toho nevyužít? Pokud máte hypotéku, u které Vám bude v brzké době končit fixace, nechte banky, ať se o Vás poperou. Porovnejte si jejich produkty a zjistěte, která banka Vaši hypotéku refinancuje nejvýhodněji.

 

Porovnání refinancování online

Jednoduchým a rychlým způsobem, jak se v nabídkách zorientovat za pár minut, je online srovnání refinancování hypoték. Zjistěte si rychle a zdarma, jaké jsou Vaše šance na získání lepší hypotéky. Vše, co musíte udělat, je vyplnit krátký formulář. Zadejte údaje o sobě a o své stávající hypotéce. Poté si přečtěte, kdo Vám nově nabídne nejlepší podmínky.

 

Nebaví Vás vysoké splátky u hypotéky? Změňte je

Neplaťte více, než musíte. Nemlčte a řekněte si o nižší úrokovou sazbu i měsíční splátky. S největší pravděpodobností je také dostanete. Refinancování však začněte řešit alespoň tři měsíce předem, ať máte dostatek času pro porovnání nových nabídek. Vaše banka Vám sice informace o nových podmínkách zašle, ale na posledních chvíli a určitě nebudou tak výhodné. Buďte proto dobře připraveni.

Chci výhodnou hypotéku