Úspory.cz >> Srovnání refinancování hypoték
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Výhodná sazba i podmínky

... snadno a rychle! Porovnat hypotéky na Srovnejto.cz
Dům a kasička v rukou
Logy Srovnejto hypotéka

Garance nejnižší úrokové sazby

Srovnání refinancování hypoték

Banky i nebankovní společnosti, které nabízí hypotéky, mezi sebou vedou těžký konkurenční boj o klienty. Neustále vymýšlí nové produkty a způsoby, jak si klienty mezi sebou přetahovat. Proč toho nevyužít? Pokud máte hypotéku, u které vám bude v brzké době končit fixace nebo jen chcete získat výhodnější podmínky, nechte banky, ať se o vás poperou. Porovnejte si jejich produkty a zjistěte, která banka vaši hypotéku refinancuje nejvýhodněji.

Hypoteční kalkulačka online

Jednoduchým a rychlým způsobem, jak se v nabídkách zorientovat za pár minut, je online srovnání refinancování hypoték. Zjistěte si rychle a zdarma, jaké jsou vaše šance na získání lepší hypotéky. Vše, co musíte udělat, je vyplnit jednoduchý formulář. Zadáte údaje o sobě a o své stávající hypotéce. Dostanete 4 nejvýhodnější nabídky na trhu, ze kterých si vyberete tu nejlepší pro vás. S hypotečním specialistou si upřesníte následující kroky. Komunikace s bankou se ale bát nemusíte, tu za vás vyřídí hypoteční specialista. Díky dobrým vztahům s bankami vám zároveň zajistí výhodné podmínky.

Nebaví vás vysoké splátky u hypotéky? Změňte je

Neplaťte více, než musíte. Nemlčte a řekněte si o nižší úrokovou sazbu i měsíční splátky. S největší pravděpodobností je také dostanete. Refinancování však začněte řešit alespoň tři měsíce předem, ať máte dostatek času pro porovnání nových nabídek. Vaše banka vám sice informace o nových podmínkách zašle, ale na posledních chvíli a zároveň nemusí být tak výhodné. Buďte proto dobře připraveni.

Zjistěte více informací