Úspory.cz >> Unicredit PRESTO půjčka neúčelová | na cokoli až do výše 1000 000Kč
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

PRESTO Půjčka od UniCredit Bank

Peníze na cokoliv jen potřebujete Chci získat půjčku online

Úrok6,49 % p.a. pro každého

Základní informace
 • 20 000 – 1 250 000 Kč
 • Splatnost 12 až 120 měsíců
 • Výhodná úroková sazba od 6,49 % p.a.
Výhody
 • Bez poplatku za vedení účtu
 • Okamžité čerpání půjčky
 • Do 600 000 Kč bez spolužadatele
Užitečné informace
 • Možnost předčasného splacení půjčky
 • Možnost pětkrát odložit splátky
 • Možnost pojištění schopnosti splácet
AKCE

Půjčka s odměnou až 12 000 Kč

Sjednejte si půjčku a získejte odměnu 1 000 Kč za každých celých půjčených 100 000 Kč. Získat můžete až 12 000 Kč.

Unicredit bank PRESTO Půjčka na cokoliv

UniCredit Bank vám půjčí již od 20 000 Kč

PRESTO Půjčka je neúčelový spotřebitelský úvěr od společnosti UniCredit Bank. S touto půjčkou můžete velmi rychle a jednoduše získat až milion korun, které můžete použít úplně na cokoliv.

Co ještě získáte s PRESTO Půjčkou:

 • Možnost ZDARMA odložit na konec splácení až pět plateb
 • Žádné poplatky za předčasné splacení půjčky

Reprezentativní příklad

Chci si půjčit 200 000 Kč • Celková výše úvěru 201 500 Kč • Doba trvání úvěru 120 měsíců • Úroková sazba 6,29 % p. a.• Výše měsíční splátky 2 370 Kč • Roční procentní sazba nákladů (RPSN) 6,48 % • Celková splatná částka 284 786 Kč

Přesný výpočet vaší půjčky získáte po kliknutí na tlačítko níže.

Před uzavřením půjčky vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 1 429 753 domácností!

Chci získat půjčku online

Nejčastější problémy, které mohou potkat dlužníky v exekuci

14.09.2023

Exekuce je velký problém sám o sobě, natož ve spojení s potížemi, které ji mohou doprovázet. Nejčastěji se jedná o arogantní a neochotné jednání úředníků, psychický nátlak nebo nezákonné zabavení majetku. Na koho se dlužníci v exekuci mohou s těmito problémy obrátit?

Celá aktualita

Boj proti novodobým lichvářům. Kde vám opravdu pomohou?

13.07.2023

Novodobí lichváři představují chytře provázaný řetězec firem. Jedna poskytuje první relativně levnou půjčku, druhá zprostředkuje už dražší úvěr a třetí nabízí “výhodné” přeúvěrování na čtvrtou firmu. Každá firma si vezme další peníze. I malé půjčky se následkem jednání s lichváři mohou mnohonásobně prodražit.

Celá aktualita

Zodpovědné zadlužování: 10 pravidel, díky nimž si půjčíte bezpečněji

18.06.2023

Půjčit si peníze je snadné a to obzvlášť tehdy, pokud je vám jedno, u koho si půjčíte a kolik vás půjčka bude nakonec stát. Tak by to ale být nemělo. Půjčka by měla figurovat jen jako pomocník dosáhnout na nezbytné věci, aniž by vás její splácení významně omezovalo. Jak toho dosáhnout?

Celá aktualita

9 užitečných tipů, jak zvládat potíže se splácením půjček

17.03.2023

V lepších časech jste si vzali více úvěrů, než dokážete splácet? Je-li toto právě váš případ, nestrkejte hlavu do písku, ani nečekejte na zázrak shůry. Snažte se najít řešení dříve, než bude pozdě.

Celá aktualita

Půjčky od UniCredit

PRESTO Půjčka od UniCredit Bank vám půjčí 20 000 Kč až 1 250 000 Kč doslova na cokoliv a k tomu vám nabízí velmi výhodnou úrokovou sazbu. Při půjčce do 600 000 Kč nepotřebujete spolužadatele. Úvěr můžete splácet 12 až 120 měsíců, přičemž si v průběhu splácení můžete splátku zdarma až pětkrát odložit. Za předčasné splacení půjčky vám nebudou účtovány žádné poplatky. Pokud si nejste jistí, zda se vám bude dařit půjčku úspěšně splácet, můžete se proti neschopnosti splácet pojistit. O půjčku si můžete zažádat online a čerpat ji okamžitě.

Chci získat půjčku online Zkušenosti s PRESTO Půjčkou

• Až pětkrát si můžete odložit splátku a neplatíte ani měsíční poplatek (nejdříve lze odložit desátou měsíční splátku).

• Předčasné splacení celé půjčky nebo její části bez poplatku.

• Pojištění schopnosti splácet s volbou pojistného rizika.

• Pro získání úvěru stačí jediná návštěva banky.

• Čerpání okamžitě po podpisu smlouvy přímo na váš účet.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 429 753 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplňte krátký formulář
 • Bankéř UniCredit Bank vás bude kontaktovat v co nejkratší možné době
 • Po schválení vám budou peníze vyplaceny na bankovní účet

Registrace ČNB

Jsme registrováni jako samostatný zprostředkovatel spotřebitelských úvěrů Zjistěte více

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 429 753 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.