Úspory.cz >> ESSOX půjčka
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Rychlá půjčka od společnosti ESSOX

Půjčte si až 500 000 Kč z pohodlí domova Chci získat půjčku online
ESSOX logo
Základní informace
 • 10 000 Kč - 500 000 Kč
 • Úroková sazba od 6,9 %
 • Sami si zvolíte výši a dobu splácení
Výhody
 • Peníze na účtu do druhého dne
 • Smlouvu podepíšete SMS zprávou
 • Vše vyřídíte online
Užitečné informace
 • Splatnost 6 až 84 měsíců
 • Dvě varianty pojištění schopnosti splácet
 • Mimořádná splátka bez poplatku

Půjčku ESSOX vyřídíte kompletně online

Půjčit si můžete 10 000 až 500 000 Kč a to na dobu 6 – 84 měsíců. Žádost vyplníte online na webových stránkách prostřednictvím aplikace. Snadno si také navolíte nejen potřebnou částku, ale také dobu splatnosti. Na základě těchto vstupních parametrů vám bude vypočítán úrok.

Pokud souhlasíte s úrokem a dalšími podmínkami, stačí si připravit dva doklady totožnosti, vyplnit vaše základní údaje a odeslat žádost o půjčku. Jakmile společnost ESSOX prověří vaši bonitu, neprodleně vás bude informovat o schválení žádosti e-mailem. Následně pomocí SMS zprávy podepíšete smlouvu a peníze budete mít následující pracovní den na svém účtu.

  Chci půjčku

Podmínky získání půjčky

K získání ESSOX půjčky je potřeba mít alespoň 18 let, trvalý pobyt v ČR (cizinci s přiděleným RČ), 2 platné doklady s fotografií (které nahrajete do žádosti nebo aplikace), vlastní mobilní telefon a e-mail pro podpis smlouvy, vlastní účet v bance a pravidelný příjem.

K získání rychlé online půjčky od společnosti ESSOX potřebujete následující:

 • Dva platné doklady totožnosti
 • Vlastní mobilní telefon a e-mail
 • Potvrzení zaměstnavatele o výši příjmu (zaměstnanec), aktuální daňové přiznání (podnikatel), či důchodový výměr (důchodce)
 • Účet v bance, jehož jste vlastníkem
 • Pokud jste klientem společnosti ESSOX, postačí vám pouze OP a jakýkoliv účet
  Chci půjčku

Reprezentativní příklad

Výše úvěru 415 000 Kč, výše měsíční splátky 18 562 Kč, počet měsíčních splátek 24, doba trvání úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky, celková částka splatná spotřebitelem 445 488 Kč, výsledná RPSN 7,17 %, roční úroková sazba 6,9 %.


Před uzavřením půjčky vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 1 422 265 domácností!

Chci půjčku

Nejčastější problémy, které mohou potkat dlužníky v exekuci

14.09.2023

Exekuce je velký problém sám o sobě, natož ve spojení s potížemi, které ji mohou doprovázet. Nejčastěji se jedná o arogantní a neochotné jednání úředníků, psychický nátlak nebo nezákonné zabavení majetku. Na koho se dlužníci v exekuci mohou s těmito problémy obrátit?

Celá aktualita

Boj proti novodobým lichvářům. Kde vám opravdu pomohou?

13.07.2023

Novodobí lichváři představují chytře provázaný řetězec firem. Jedna poskytuje první relativně levnou půjčku, druhá zprostředkuje už dražší úvěr a třetí nabízí “výhodné” přeúvěrování na čtvrtou firmu. Každá firma si vezme další peníze. I malé půjčky se následkem jednání s lichváři mohou mnohonásobně prodražit.

Celá aktualita

Zodpovědné zadlužování: 10 pravidel, díky nimž si půjčíte bezpečněji

18.06.2023

Půjčit si peníze je snadné a to obzvlášť tehdy, pokud je vám jedno, u koho si půjčíte a kolik vás půjčka bude nakonec stát. Tak by to ale být nemělo. Půjčka by měla figurovat jen jako pomocník dosáhnout na nezbytné věci, aniž by vás její splácení významně omezovalo. Jak toho dosáhnout?

Celá aktualita

9 užitečných tipů, jak zvládat potíže se splácením půjček

17.03.2023

V lepších časech jste si vzali více úvěrů, než dokážete splácet? Je-li toto právě váš případ, nestrkejte hlavu do písku, ani nečekejte na zázrak shůry. Snažte se najít řešení dříve, než bude pozdě.

Celá aktualita

ESSOX půjčka - časté dotazy

Kolik si mohou půjčit?

Skrze online žádost si můžete u společnosti ESSOX půjčit 10 000 až 500 000 Kč a to na dobu 6 až 84 měsíců.

Jak vysoký bude úrok ESSOX půjčky?

Úrok se vypočítává individuálně na základě částky k zapůjčení a doby splatnosti.

Můžu si k půjčce sjednat pojištění schopnosti splácet?

Ano a to dokonce ve dvou variantách KLASIK a EXTRA.

Jak podepíšu smlouvu SMSkou?

Smlouvu podepíšete jednoduše a rychle SMS kódem, který vám společnost ESSOX doručí na váš mobilní telefon. Díky tomu nemusíte nikam chodit a podepisovat papírové smlouvy.

Jak rychle obdržím vypůjčené prostředky?

Peníze společnost ESSOX odešle jakmile zkontroluje vámi podepsanou smlouvu, nejčastěji to bývá do následujícího pracovního dne.

Chci získat půjčku online

• Vyřízení probíhá rychle, s minimem papírování

• Sjednání online přes náš formulář

• Půjčka se zástavou nemovitosti

• Vyřeší i vaše exekuce a zástavy

• Vlastníkem nemovitosti může být i jiná osoba

• Vitacredit je renomovaný český poskytovatel nebankovních úvěrů

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 422 265 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte online žádost
 • Počkáte na schválení žádosti
 • Podepíšete smlouvu pomocí SMS kódu
 • Obdržíte peníze na bankovní účet

Registrace ČNB

Jsme registrováni jako samostatný zprostředkovatel spotřebitelských úvěrů Zjistěte více

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 422 265 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.