Úspory.cz >> Mobilní tarify
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Volejte a pište až o 70 % levněji

Najdeme pro Vás nejvýhodnější mobilní tarif na míru! Chci platit méně za telefon

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

Mobilní tarify

Jak si vybrat mobilní tarif na míru

Již dávno neplatí, že mobilní služby v České republice nabízí pouze tři hlavní mobilní operátoři O2, T-mobile a Vodafone. Na trhu s mobilními službami působí také desítky tzv. virtuálních operátorů. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Klasičtí operátoři na rozdíl od těch virtuálních disponují vlastní infrastrukturou. Tu jim však mohou pronajmout za velkoobchodní ceny. Virtuální operátoři díky tomu mohou mobilní služby prodávat také, ale mnohdy za zcela odlišné a především nižší ceny.

Neplaťte za volání, sms a surfování více, než je nutné

Ceny za mobilní služby bývaly ještě před pár měsíci výrazně vyšší. Kritika cen a nespokojenost zákazníků však zásadní revoluci na trh nepřinesla na rozdíl od příchodu nové konkurence v podobě virtuálních operátorů. Ti si díky příznivějším cenám a zajímavým podmínkám získávají stovky nových příznivců každý den.

Najdeme vám nejvýhodnějšího operátora

Konkurence mezi mobilními operátory rapidně vzrostla. Zorientovat se v nových nabídkách může být časově náročné, a proto jsme se rozhodli, že vás tohoto trápení ušetříme. Na našich stránkách si během pár minut porovnáte aktuální nabídky a snáze si vyberete nového mobilního operátora, který vám nabídne nejlepší podmínky.


Chci volat levněji