Úspory.cz >> Poptávka - zadejte poptávku zdarma
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Sháníte řemeslníka nebo firmu?

Ušetřete v průměru 30% tržní ceny. Chci zadat poptávku
Ve spolupráci s Poptávej.cz

Zadání poptávky zdarma

Základní informace
 • Zadání poptávky je ZDARMA
 • Úspora až 30 % nákladů
 • Do několika hodin první nabídky
Výhody
 • Nabídky přímo na míru
 • Pouze ověření dodavatelé
 • Ověřeno stovkami tisíc uživatelů
Užitečné informace
 • Stavebnictví a stavební materiál
 • Strojírenství a stroje, doprava
 • Nábytek, dřevo a plasty a další
Infografika zadání poptávky
Tip!
Zadáte-li svůj požadavek co nejpřesněji, obdržíte od dodavatelů kvalitnější nabídky.

Získejte nejvhodnějšího nabídku ve Vašem okolí

Zadejte zdarma poptávku po službách či zboží z jakéhokoliv oboru v jakémkoliv kraji a do několika hodin získáte nabídky na míru pro Vás.

Potřebujete například opravit střechu či vyměnit okna, ale nemáte čas shánět řemeslníky a dožadovat se cenové nabídky? Právě proto je tu naše online poptávka. Oslovíme za Vás ověřené dodavatele a Vaši poptávku jim ZDARMA zašleme. Vy se pak můžete už jen těšit na jejich nabídky.

Zadání poptávky je zcela zdarma a je nezávazné. To znamená, že zaslané nabídky nemusíte akceptovat, a je tedy pouze na Vás, zda využijete nabízených služeb či nikoliv. S námi však ušetříte čas a peníze a přitom získáte nabídky přímo na míru.

Od roku 2010 pro vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 1 416 147 domácností!

Chci zadat poptávku

Hodinový manžel - holka pro všechno tak trochu jinak

28.09.2018

Hodinový manžel není samozřejmě manžel v pravém slova smyslu. Je to spíše pomocník v domácnosti na zavolání, když toho vlastního nemáme zrovna po ruce. Nebo když ten pravý manžel není příliš manuálně zručný. Vtipně řečeno, hodinový manžel je takový Ferda Mravenec, práce všeho druhu.

Celá aktualita

Kouzlo půdních bytů stálé přetrvává

02.08.2016

Půdy bývaly ponurými místy, kde se hromadilo nepoužívané, rozbité a staré harampádí, i ráj pro děti, které zde prožívaly svá první dobrodružství. V 90. letech se pro půdní prostory našlo nové zajímavější a praktičtější využití. Půdy se začaly skupovat a proměňovat v atypické originální bydlení.

Celá aktualita

Žijte minimalisticky

21.06.2016

Minimalismus je fascinující styl, který klade důraz na čistotu, jednoduchost a především funkčnost. Kdekomu se může zdát příliš strohý a neosobní, pravdou však je, že naopak pozvedává osobnost vlastníka na nejvyšší úroveň. Jeho ani návštěvníky bytu totiž nebude rušit přehršel věcí. Vstoupí do zcela harmonického prostoru.

Celá aktualita

Terasa i pergola: Stinné útočiště v horkých letních dnech

13.06.2016

Na horké letní dny se těšíme celou zimu, ale když přijdou, snažíme se před žhavými slunečními paprsky ochránit. Máte-li dům, je jedinečnou ochranou nabízející příjemný stín terasa nebo pergola. Poradíme vám, jak si vybrat správný typ právě pro váš dům a zahradu.

Celá aktualita

Poptávka po službách online

Online poptávka je nejrychlejším spojením mezi dodavateli zboží a služeb z různých oborů a poptávajícími v celé ČR. Díky online poptávce snadno najdete šikovného a přitom levného dodavatele. Ušetříte tak nejen Váš čas, ale zejména Vaše peníze.

Stačí zadat poptávku a nejpozději do 3 hodin obdržíte první nabídky. Nabídky jsou pouze od ověřených dodavatelů, kterých je nyní více než 195 000 z celé ČR, a jejich počet neustále roste.

Příklad vhodně zadané poptávky:

Poptávám stavbu plotu.

Druh plotu: kombinace zděného plotu a plotu z pletiva

Rozměry: výška 180 cm, délka plotu cca 36 metrů, rozděleno na 20 m plotu zděného a 16 m plotu z pletiva (umělá hmota) s podezdívkou pod pletivo opět zděnou z bloků a výška podezdívky 30 cm

 • základy plotu do hloubky aspoň 1 metru
 • nutnost odstranění a odvozu starého plotu
 • preferuji uzavření smlouvy o dílo

Termín provedení: do 31. května 2015

Časová představa o dokončení plotu: do 10 pracovních dnů

Lokalita: Kladno

Chci zadat poptávku

• Hlavní výhodou je primárně úspora vašeho času a vašich peněz, která v celkovém průměru dosahuje až 30 % nákladů.

• Získáte nabídky na míru od prověřených dodavatelů.

• Nic neriskujete!

• Zadání poptávky je zcela zdarma a k ničemu vás nezavazuje!

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 416 147 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplňte náš formulář a svou poptávku co nejpodrobněji specifikujte.
 • Vaše poptávka bude ihned po odeslání předána ke zpracování operátorům. Ti Vaši poptávku rozešlou relevantním dodavatelům.
 • První nabídky od dodavatelů můžete očekávat již za několik hodin e-mailem.
  Vy si vyberete tu, která Vám nejvíc vyhovuje.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 416 147 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.