Úspory.cz >> Jak spočítat spotřebu energie v domácnosti
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Získejte nejnižší ceny energií

Jak spočítat spotřebu energie v domácnosti

Spotřeba energie je v každé domácnosti poměrně důležitým aspektem. Pokud dochází k vyšší spotřebě, pak nastává velký problém, jelikož platby za energii se hodně navyšují a vy musíte jako majitel konkrétní nemovitosti vytáhnout z peněženky mnohem vyšší finanční obnos, než by tomu bylo za standardních okolností. Pokud se ptáte, jak spočítat spotřebu energie v domácnosti, pak odpovědí může být to, že bude nezbytné podívat se přímo na konkrétní měřič, který vám jednoznačně ukáže, kolik energie jste za dané období spotřebovali. Na základě informací na něm budete přesně vědět. 

 

Výpočet ceny plynu

Výpočet celkové ceny plynu je jednoduchý. Na základě údajů ve vašem plynoměru se stačí pouze podívat na web úspory.cz na aktuální ceny plynu u konkrétní dodavatelské společnosti a budete mít jasno o tom, jaké číslo se objeví na následující faktuře za plyn. Pokud se vám cena za plyn bude zdát nadsazená, pak není problém v tom, že si na tomto webu budete moci ceny přímo porovnat s konkurencí. Pokud bude vaše cena přemrštěná, můžete okamžitě odejít ke konkurenci. 

 

Výpočet ceny elektrické energie

Spotřeba elektrické energie a její celková cena se počítá fakticky stejně jako je tomu u plynu. Budete potřebovat pouze kvalitního partnera na tento výpočet, kterým mohou být právě zmiňované úspory.cz. Cenu elektrické energie se dozvíte a můžete si klidně v nezávazné kalkulačce spočítat cenu za elektřinu nejen u vašeho stávajícího dodavatele, ale i u některých konkurenčních společností. Velmi rychle tak budete vědět, jak spočítat spotřebu energie v domácnosti.

 

Martin Ř., Rakovník

"Výpočet celkové spotřeby energie v domácnosti pro mě byl velkou neznámou. Pak jsem ale zjistil, že na webu úspory.cz se dá pohodlně porovnat cena energií u různých dodavatelů a vše jsem si pečlivě porovnal. Dokonce mi vyšlo, že jsem momentálně u nejlevnějšího dodavatele plynu, za což jsem pochopitelně hodně rád."

 

Filip Š., Litomyšl

"Náš dům není nijak velký, nicméně, jak jsem zjistil na úspory.cz, i na takovém malém prostoru lze ušetřit poměrně velké peníze. Po změně dodavatele elektřiny jsem dospěl k úspoře, která činila přibližně 3000 korun ročně. Taková částka je už poměrně vysoká a stojí zato si ceny pečlivě porovnat."

 
Chci levnější elektřinu Chci levnější plyn

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 429 753 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.