Úspory.cz >> Povinné ručení online 2022
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 50 % Chci levnější povinné ručení

Nověvýhodný balíček POV + HAV

Získejte nejlevnější povinné ručení

Na povinném ručení ušetří 85 % řidičů. Kolik ušetříte Vy?

Většina českých řidičů platí za povinné ručení víc, než je nutné. Porovnejte si s námi ceny povinného ručení a ověřte si, zda byste nemohli ušetřit právě Vy!

Po kliknutí na tlačítko níže pro Vás na míru srovnáme nejlepší nabídky na trhu. Vámi zvolené povinné ručení si pak s naší pomocí můžete zdarma uzavřít. Ihned obdržíte e-mailem zelenou kartu a originál budete mít další pracovní den v poště.

Ke srovnání si prosím připravte:

  • malý nebo velký technický průkaz

Od roku 2010 pro vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 1 406 606 domácností!

Chci levnější povinné ručení
Kolik můžete ušetřit na povinném ručení?
Malé auto Nejčastější auto Výkonné auto
Značka Škoda Fabia,
1 200 cm3
Škoda Octavia,
1 500 cm3
Škoda Superb,
2 496 cm3
Běžná cena 4 190 Kč 6 830 Kč 9 310 Kč
Naše cena 1 264 Kč 1 796 Kč 2 388 Kč
Ušetříte 2 926 Kč 5 034 Kč 6 922 Kč
Mám zájem Mám zájem Mám zájem
Kalkulováno pro pojistníka 58 let, bydliště Rožmitál pod Třemšínem, 150 měsíců bez nehody.

Proč je pravidelná revize pojistných smluv důležitá a jak na to

14.11.2023

Aby bylo pojištění k něčemu, musíte se o něj starat. Za prvé všechny smlouvy mějte uloženy na jednom místě a pro každou mějte zvláštní složku, do níž budete vkládat s ní související dokumenty. Za druhé u smluv kontrolujte datum sjednání, pojistné hodnoty i rozsah krytí a dbejte na jejich průběžnou aktualizaci.

Celá aktualita

Povinné ručení pro luxusní vozidla - kolik stojí?

18.06.2018

Projížďka luxusním autem je zážitek, na který se jen tak nezapomíná. Pokud patříte mezi jejich obdivovatele, možná vás bude zajímat, na kolik vychází jejich pojištění. Rozhodně se nejedná o levnou záležitost.

Celá aktualita

Pojišťovny nabízí superlevné havarijní pojištění k povinnému ručení

29.01.2018

Zatímco povinné ručení je dané zákonem, havarijní pojištění si řidiči sjednat mohou, ale také nemusí. V České republice jej má uzavřena zhruba třetina vlastníků motorových vozidel. Zbývajícím dvou třetinám se nelíbí buď vysoké pojistné, nebo vlastní starší auto.

Celá aktualita

Jak postupovat při nákupu nového vozu

04.09.2017

Koupě nového vozidla je podobně zásadní krok jako koupě vlastní nemovitosti. Také v tomto případě se jedná o dlouhodobé rozhodnutí na mnoho let, které stojí stovky tisíc korun. Je tedy logické, že bychom výběru nového auta měli věnovat více pozornosti než jeden letmý pohled.

Celá aktualita

Povinné ručení online

Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, kterému se běžně říká povinné ručení, slouží především k pokrytí škod, jež způsobí provozovatel vozidla třetím osobám. Toto pojištění je povinné a jeho podmínky upravuje zákon č. 168/1999 Sb., který říká, že povinné ručení musí být uzavřeno pro každé vozidlo, které je provozováno nebo ponecháno na pozemní komunikaci. To znamená, že se povinné ručení týká kromě osobních automobilů také nákladních automobilů motorek, vozíků, traktorů a dalších vozidel, která se vyskytují na silnicích a která tím pádem mohou způsobit dopravní nehodu. V případě dopravní nehody jsou hrazeny škody zaviněné majitelem, tj. pojistníkem, nebo řidičem vozidla.

Povinné ručení vzniká uzavřením pojistné smlouvy. Jeho výše se pak odvíjí např. od kategorie vozidla (auto, motocykl,…), objemu motoru, stáří vozidla, účelu použití vozidla, věku, bydliště a celkového předcházejícího škodného průběhu pojištění odpovědnosti pojistníka, což v praxi znamená, že řidiči, kteří jezdí bez nehod, zpravidla dostanou od pojišťoven při sjednání povinného ručení slevu. Po uzavření pojistné smlouvy získá pojistník tzv. zelenou kartu, která slouží jako doklad o tom, že má vozidlo pojištěno.

Zákonné pojištění vozidel si můžete sjednat buď v konkrétní pojišťovně, nebo online. Výhodou sjednání povinného ručení online je možnost srovnání nabídek pojišťoven s povinným ručením a také nižší ceny. Díky naší online kalkulačce můžete nabídky porovnat a vybrat si tak to nejlevnější nebo pro Vás nejvýhodnější povinné ručení.

K povinnému ručení můžete stejně snadno a výhodně získat i havarijní pojištění. Pokud totiž sjednáte oba typy pojištění současně a u stejného poskytovatele, získáte mnohem výhodnější cenu i podmínky.

Chci levnější povinné ručení

• Platný občanský průkaz

• Malý a velký technický průkaz vozidla

• Řidičský průkaz

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 406 606 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

  • Vyplníte jednoduchý formulář
  • Vyberete si z přehledného seznamu nabídek
  • Doplníte chybějící informace, případně Vám pomůže náš makléř na telefonu
  • Již ten samý den Vám zašleme Vaši zelenou kartu a smlouvu

Zelená karta ihned

Zelenou kartu Ihned e-mailem Originál obdržíte zítra poštou

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 406 606 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.