Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Půjčka Zaplo

Půjčte si peníze od Zaplo ...

... a mějte je na účtu do 15 minut! Chci získat půjčku online

první půjčkazdarma

První půjčka zdarma!

Za první půjčku až do výše 16 000 Kč nebudete platit ani korunu. Chci získat půjčku online
Akce
Základní informace
 • Půjčka 1 000 Kč – 20 000 Kč
 • Splatnost: 7 až 30 dní
 • Rychlá půjčka na cokoliv
Výhody
 • První půjčka do 16 000 Kč zdarma
 • Peníze na účtu do 15 minut od schválení
 • Bez potvrzení příjmů
Užitečné informace
 • Garance ochrany osobních údajů
 • Rychlá a pohodlná žádost on-line
 • Sami si zvolíte výši půjčky a termín splátky

„Vždy jsem se bál si půjčit peníze, nedávno mi ale nic jiného nezbylo. Zaplo mi úplně zadarmo půjčilo 5000. Super.“

Mikuláš B.
České Budějovice
27.9.2014

„Vše proběhlo hladce, měl jsem od začátku velmi jasné informace o ceně a jak bude probíhat splátka. Spokojenost, doporučuji.“

Zdeněk K.
Plzeň
6.9.2014
Akce
Pro nové klienty Zaplo poskytuje první půjčku do 16 000 Kč zdarma. Využijte této jedinečné nabídky!
Tip!
Zaplo je zakládajícím členem APNÚ: Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů. Půjčujte si od opravdových profesionálů.

Zaplo půjčka

Spěte klidně, půjčujete si od opravdových profesionálů

Zaplo je součástí 4finance Group, jedné z největších mezinárodních společností specializujících se na mikropůjčky. Kromě České republiky poskytla 4finance Group již více než dva milióny krátkodobých půjček v dalších jedenácti zemích světa.

Kromě půjčky můžete peníze také snadno použít na úhradu faktury nebo složenky za telefon, vodu, elektřinu, nájem ale i za nákup zboží. Fakturu nebo složenku jednoduše zašlete poštou, e-mailem, MMSkou nebo třeba faxem a Zaplo ji zaplatí za Vás.

Podmínky pro získání půjčky:

 • české občanství
 • věk minimálně 18 let
 • bezdlužnost

Chci získat půjčku online


Reprezentativní příklad – první půjčka
Kolik si chci půjčit? 8 000 Kč
Doba trvání úvěru 30 dní
Úroková sazba 0 % p.a.
Poplatek za vyřízení 0 Kč
Celková splatná částka 8 000 Kč

Další informace

 • U půjčky Zaplo neplatíte žádné úroky, pouze poplatek 9,8-25 % z půjčené částky podle výše půjčky a doby splatnosti. Pro účely srovnání s ostatními půjčkami uvádíme i RPSN která činí 730-88474 %.
 • Prodloužení splatnosti je možné za poplatek. Půjčka není automaticky prodlužována, pokud o prodloužení nezažádáte.
 • V případě nesplacení půjčky Vám bude připočtena smluvní pokuta ve výši 0,25 % z půjčené částky, za každý den z prodlení. Poplatek za uzavření splátkového kalendáře činí 15 % z dlužné částky. Po splatnosti půjčky Vám budou zaslány tři upomínky, po 300 Kč.
 • Při nesplacení bývá půjčka postoupena inkasní agentuře a můžete být nahlášeni do úvěrových registrů, což negativně ovlivní váš scoring. Pokud máte problém se splacením půjčky, spojte se se zákaznickým centrem společnosti Zaplo. Předejdete tak zbytečným starostem.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 947 202 domácností!

Chci získat půjčku online

Bez banky či do banky? Nespalte se při poptávce po půjčce

22. 2. 2019

Podezřele nízké úroky, složité smluvní podmínky a nenápadné poznámky pod čarou. To jsou varovné signály, které by neměl žadatel o nebankovní úvěr přehlížet. Naopak musíte zbystřit okamžitě, kdy uvidíte cokoliv podezřelého. Jinak vás jeden podpis může vyjít opravdu pěkně draho.

Celá aktualita

Moc, nebo málo? Zvolte správnou výši půjčky

8. 2. 2019

Poohlížíte se po půjčce? Nejspíš jste si už spočítali, kolik si potřebujete půjčit, ale také kolik celkem zaplatíte. A tak se nabízí úvaha, že čím nižší půjčka bude, tím lépe. Jenže co když přijdou nečekané výdaje a původní částka vám nakonec nebude stačit?

Celá aktualita

Šťastné a veselé - zájem o vánoční půjčky je vyšší až o 20 %

28. 12. 2018

Už od začátku listopadu nás všudypřítomná vánoční výzdoba upozorňuje na blížící se Vánoce. Sice se jím říká svátky klidu a míru, pro spousty lidí jsou to spíše dny plné stresu. V touze obdarovat své blízké úžasnými dárky, se lidé rok co rok neúměrně zadlužují. Prvotní nadšení z dárků však ochladne s první splátkou.

Celá aktualita

Není půjčka jako půjčka. Podrobně jsme porovnali nejoblíbenější půjčky na Úspory.cz

28. 11. 2018

S půjčkami všech typů se poslední dobou přímo roztrhnul pytel. Čert se v nich možná nevyzná, ale vy odteď už ano. Víte, která je výhodná?

Celá aktualita

Zaplo půjčka - kalkulačka

Nebankovní bezúročná Zaplo půjčka Vám poskytne úvěr až do výše 20 000 korun na cokoliv, a to na počkání. První půjčku do 16 000 korun můžete získat zcela zdarma. K vyřízení půjčky Vám stačí online žádost, u které nemusíte dokládat žádné potvrzení o příjmech ani nepotřebujete ručitele. Peníze Vám budou zaslány na účet do 15 minut od schválení půjčky. Splatnost půjčky je 1 až 30 dnů a termín splátky si zvolíte sami. Pokud nestihnete půjčku splácet, můžete si dobu splatnosti za výhodný poplatek prodloužit.

Více o půjčce

Zaplo půjčka je nebankovní úvěr, který je určený pro širokou veřejnost. Pro jeho získání není potřeba dokládat spoludlužníka nebo ručitele. Jedná se o bezúčelovu půjčku a peníze tak můžete použít, na co chcete a nemusíte nic dokládat. Zaplo půjčku vyřídíte snadno pomocí online žádosti o půjčku. Po schválení úvěru Vám bude zaslána SMS nebo email a Vaše peníze budou do 15 minut zaslány na Váš bankovní účet.

Jako u většiny půjček do výplaty i u Zaplo půjčky Vám nepůjčí při první žádosti maximální možnou výši půjčky. Napoprvé můžete získat maximálně 8 000 Kč. Na druhou stranu při první půjčce nezaplatíte za půjčku ani korunu. Pokud půjčku splatíte včas, při druhé žádosti se Vám úvěrový limit navýší na 12 000 Kč. Teprve až při třetí žádosti si můžete půjčit 16 000 Kč a při dalších půjčkách až 20 000 Kč.

Za Zaplo půjčku neplatíte žádný úrok, jen pevně stanovený poplatek za půjčku 9,8-25 % z půjčené částky v závislosti na výši půjčky a době splatnosti, který jasně vidíte při vyplňování formuláře. Pro účely srovnání s ostatními půjčkami uvádíme i RPSN která činí 730-88474 %.

Nemůžete-li splatit půjčku včas, stačí zažádat o prodloužení půjčky a můžete si prodloužit termín splatnosti o 7-30 dní za výhodný poplatek 9,8-25 % z půjčené částky. Díky tomu nemusíte hned splatit celou částku a získáte více času ke splácení. Půjčka není automaticky prodloužena, pokud o prodloužení nepožádáte.

V případě nesplacení půjčky Vám bude připočtena smluvní pokuta ve výši 0,25 % z půjčené částky, za každý den z prodlení. Poplatek za uzavření splátkového kalendáře činí 15 % z dlužné částky. Po splatnosti půjčky Vám budou zaslány tři upomínky, po 300 Kč. V případě neuhrazení půjčky do této doby předáváme dluh inkasní agentuře a můžete být nahlášeni do úvěrových registrů, což negativně ovlivní vaši platební historii. Pokud máte problém se splacením půjčky, spojte se s naším zákaznickým centrem. Předejdete tak zbytečným starostem a ještě většímu dluhu. Půjčka splňuje všechny příslušné zákony České republiky, snažíme o maximální úroveň transparentnosti a poctivosti.

Chci získat půjčku online Zkušenosti s půjčkou Zaplo

• Snadné a pohodlné

• Zažádejte on-line a prostředky automaticky převedeme na Váš účet bez toho, aniž byste opustili pohodlí domova.

• Rychlé schválení.

• Neprodleně Vám sdělíme, je-li Vaše půjčka schválena.


AKCE: první půjčka ZDARMA

- Pokud Vaši první půjčku splatíte včas, nebude Vám účtován žádný úrok ani poplatek.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 947 202 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte jednoduchý formulář
 • Schválení přes SMS nebo e-mailem
 • Vyplacení půjčky do 15 minut

Licence ČNB

Jsme licencovaný zprostředkovatel spotřebitelkých úvěrů Zjistěte více.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 947 202 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.