Úspory.cz >> Cestovní pojištění online
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Sjednejte si cestovní pojištění u nás

... a kromě skvělé ceny získejte i řadu výhod! Chci výhodné cestovní pojištění

Ročně pojistíme desítky tisíc
spokojených
klientů

Srovnejte nabídky pojišťoven za méně než 2 minuty!

Tip!
Cestujete často? V naší nabídce najdete i celoroční cestovní pojištění od ceny 1 Kč za den! Pojistěte se jen jednou a cestujte po celý rok bez starostí.

Sjednejte si cestovní pojištění

Nešetřete na cestovním pojištění a užijte si dovolenou bez zbytečných starostí

Těm, co vyráží na hory, opalovat se k moři nebo třeba cestovat pěšky exotickými deštnými pralesy, nabízí Úspory.cz možnost uzavřít cestovní pojištění online.

K cestovnímu pojištění je možné sjednat si další připojištění. To se týká především těch, kteří se chystají okořenit si svou dovolenou adrenalinovými sporty. Jednoduše vyplňte náš formulář, vyberte si to správné pojištění a cestujte po světě bez obav.

K cestovnímu pojištění si můžete navíc sjednat:

  • Asistenční služby
  • Připojištění zavazadel
  • Připojištění storna zájezdu
  • Připojištění odpovědnosti za škodu

Od roku 2010 pro vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 1 406 606 domácností!

Chci výhodné cestovní pojištění
Příkady cen cestovního pojištění na 1 den
Jednotlivec Pár Rodina
Slovensko od 10 Kč od 20 Kč od 28 Kč
Chorvatsko od 11 Kč od 22 Kč od 35 Kč
Rakousko od 11 Kč od 22 Kč od 32 Kč
Thajsko od 17 Kč od 35 Kč od 58 Kč
Mám zájem Mám zájem Mám zájem

Celoroční cestovní pojištění je mezi Čechy stále více oblíbenější

04.09.2018

Čechům se daří. Více vydělávají a velmi rádi cestují. Až 64 % Čechů jezdí několikrát ročně na zahraniční dovolenou, ať už v doprovodu cestovní kanceláře nebo na vlastní pěst. Každý čtvrtý Čech proto využívá celoroční pojištění. Vyplatí se po finanční stránce a navíc se nehrozí, že by na cestovní pojištění zapomněli.

Celá aktualita

Dovolená v USA - vyberte si správné cestovní pojištění

11.07.2018

Spojené státy patří mezi nejvíce atraktivní místa. Nachází se zde ohromná města se specifickým stylem života i velmi rozdílné přírodní krásy od nekonečných pláží až po vysoké skalnaté hory. Návštěva Spojených státu představuje fantastický zážitek, na který nikdy nikdo nezapomene. Předtím než opustíte rodnou zemi, nezapomeňte na správné cestovní pojištění.

Celá aktualita

Cestování během těhotenství - do kdy je to bezpečné?

19.03.2018

Těhotenství není žádná nemoc, která by ženy vyřadila z běžného života na celých devět měsíců. Na druhou stranu je to přece jen náročnější období, které na budoucí maminky klade nemalé nároky. A jak je to cestováním do zahraniční? Pozor by si měly dávat zejména ženy v pokročilém těhotenství.

Celá aktualita

Cestovní pojištění na hory - nezapomínejte na pojištění odpovědnosti

12.03.2018

Stále více Čechů si uvědomuje možná rizika, která jim hrozí při cestování do zahraničí, například na zimní dovolenou. Aby se chránili pro případ nemoci či úrazu, navykli si sjednávat komerční cestovní pojištění. Stále však zapomínají, že škodu nemusí způsobit pouze sobě ale jiným osobám.

Celá aktualita

Výhodné cestovní pojištění

Cestovní pojištění by měl mít každý, kdo opouští hranice České republiky. Za hranicemi totiž neplatí běžné zdravotní pojištění a v případě zdravotních komplikací mohou jít náklady na léčebné výlohy až do milionů. Stačí zlomený kotník na sjezdovce, střevní chřipka či úžeh ze středozemního sluníčka a můžete být chudší o desítky tisíc korun. Kompletní cestovní pojištění přitom pořídíte za zlomek ceny a z pohodlí domova, protože v dnešní době můžete cestovní pojištění sjednat online a dokonce ho tak sjednáte i nejvýhodněji.


Pro sjednání cestovního pojištění online Vám stačí občanský průkaz. Pojistíme Vás na jeden den, týden nebo i rok - to už záleží na délce Vašeho zahraničního pobytu. S cestovním pojištěním máte jistotu, že za Vás pojišťovna v případě potřeby zaplatí ošetření, hospitalizaci a převoz zpět do České republiky. Předem byste si měli promyslet, jaký je účel vaší cesty. Pojišťovny totiž rozlišují mezi turistickým a sportovním pobytem v zahraničí. Jiné pojištění si tak musíte sjednat pro opalování v Chorvatsku a jiné pro horolezecký výstup na Matterhorn. Podle druhu vaší cesty si můžete sjednat i různá připojištění. Ocenit byste mohli například pojištění pro případ ztráty zavazadel.

Chci výhodné cestovní pojištění

Jaké jsou výhody sjednání cestovního pojištění online

Je to praktičtější a v mnoha případech levnější a jen v několika málo případech to není možné. Nespornou výhodou je fakt, že pojištění může být vyřízeno řádově v minutách klidně na letišti před odletem. Stačí si vybrat z nabídky pojištění, které pro vás srovnáváme zdarma. Platba probíhá, buď platební kartou, nebo bankovním převodem. Platba kartou je okamžitá, takže takovým způsobem můžete sjednat cestovní pojištění i den před cestou.

Co ovlivňuje cenu pojištění?

Cena pojištění je dána počtem dní, místem Vaší cesty, typem cesty (turistická / pracovní / lyžařská), rozsahem rizik, které jsou pojištěním kryty a výší limitů (tedy kolik pojišťovna zaplatí v případě pojistné události za konkrétní typ škody). Některé pojišťovny pak nabízejí slevy pro rodiny, či slevy na vícedenní (např. celoroční) pojištění. Základní pojištění pro Evropu přijde jednu osobu na pár korun denně, za 14 denní dovolenou v Evropě zaplatíte 200Kč i méně. Pro rodiny, děti a větší skupiny existují výrazné slevy.

Co zahrnuje základní cestovní pojištění?

Základní cestovní pojištění kryje jen naprosté minimum možných rizik. Součástí těch nejzákladnějších typů pojištění je vždy pojištění léčebných výloh se základním limitem (cca 1 500 000Kč), repatriace či převezení ostatků v případě smrti do vlasti. Součástí většiny pojištění jsou také asistenční služby, kdostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu v českém jazyce. Nečekejme úrazové pojištění, pojištění zavazadel či pojištění odpovědnosti. Největší finanční rizika jsou ale kryta, protože léčba i malého zranění či nemoci může v zahraničí stát stovky tisíc korun až miliony.

Co dělat, pokud dojde k pojistné události?

V zahraničí platí nejdůležitější pravidlo mít VŽDY u sebe kartičku od sjednaného cestovního pojištění, případně Evropský průkaz zdravotního pojištění (nejlépe obojí). Nelze nikdy dopředu říct, kdy bude potřebný. To by mělo zajistit provedení ošetření. Díky asistenční službě pojišťovny pak vždy každý klient ví, co má, musí a může udělat, je mu poskytnuto poradenství a případně i intenzivnější pomoc. Po vyhledání lékařské pomoci je třeba co nejrychleji kontaktovat pojišťovnu kvůli nahlášení pojistné události.

Proč nestačí běžné zdravotní pojištění? Vždyť je platné v celé EU.

Pokud máte řádně sjednáno běžné zdravotní pojištění v ČR a jste schopni se prokázat platným Evropským průkazem zdravotního pojištění (průkaz dokazující, že jste pojištěncem některé z veřejných zdravotních pojišťoven zemí Evropské Unie). Bude alespoň základní zdravotní péče v cizině většinou z tohoto pojištění hrazena. přesto však nelze doporučit vycestování pouze s ním. Neposkytuje totiž takovou úroveň ochrany, kterou dokáže poskytnout i to nejlevnější komerční cestovní pojištění.

Některé země Evropské Unie už totiž spoluúčast u svých pacientů vyžadují. Je tedy jednoduché se dostat do situace, kdy budete muset na místě zaplatit za ošetření, ačkoliv jste řádně pojištění u veřejné pojišťovny a máte platný Evropský průkaz zdravotního pojištění. V některých zemích zaplatíte zákrok celý a pojišťovna Vám ho až zpětně proplatí, přičemž si ale odečte spoluúčast platnou v daném státě, takže nikdy nebude Vaše péče zcela bezplatná. Bez komerčního pojištění se tedy nedoporučuje cestovat ani do zemí v Evropské Unii.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 406 606 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

  • Vyplníte krátký formulář
  • Zobrazí se přehledná nabídka pojištění
  • Pojištění si tak můžete sjednat ZDARMA a za 2 minuty online, nebo za pomoci našich specialistů na telefonu

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 406 606 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.