Úspory.cz >> Tarifomat

Volejte a pište až o 70 % levněji

Najdeme pro Vás nejvýhodnější mobilní tarif na míru! Chci platit méně za telefon

Vše za Vás ZDARMA zařídíme

„Volání a esemeskování do všech sítí mám teď levnější, než jak jsem měla předtím. Velmi spokojená!“

Iva R.
Klatovy
13.11.2014

„Maximální spokojenost! Ušetřil jsem 200 na měsíc a neomezený tarif mám stále. Doporučuju ;)“

Tomáš J.
Brno
1.8.2014
Tip!
Získejte neveřejný tarif, o kterém se jinak nedozvíte. Můžete ušetřit až 70 % oproti nabídkám, které dostanete v kamenném obchodě!

Kalkulačka mobilních tarifů

Vyberte si v pohodlí domova nového operátora a plaťte méně za volání a SMS.

Proč využít právě Tarifomat?

  • Srovnáme pro Vás zdarma nabídky všech poskytovatelů
  • Vyberete si nejvýhodnější nabídku a my Vám ji zprostředkujeme
  • Zařídíme za Vás veškerou administrativu
  • Nemusíte nikam chodit, přijedeme až k Vám domů
  • Zajišťujeme bezplatné právní poradenství po dobu trvání služby

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 573 725 domácností!

Chci platit méně za telefon

Boj o zákazníky začal: Jako první neomezená data nabídl Vodafone

23. 10. 2017

Mobilní operátoři zahájili novou konkurenční bitvu, tentokrát na poli mobilních dat. Jako první se předvedl Vodafone. Ten nabídl hned několik variant nových datových balíčků, na což T-Mobile reagoval informací o brzkém spuštění neomezeného streamování a O2 zrychlil internet.

Celá aktualita

Čeští operátoři zlevní volání ze zahraničí

6. 4. 2016

Čeští mobilní operátoři tak nečiní dobrovolně, ale na základě nařízení Evropské komise. 30. dubna představí O2, T-mobile a Vodafone nové roamingové tarify, které slibují levnější mobilní a datové služby. Ostatní služby však stále vychází dráže než v ostatních zemích EU.

Celá aktualita

Senát plánuje vrátit práva zákazníkům

15. 2. 2016

Telekomunikační zákon projde dalšími úpravami. Senátu se nelíbí, že operátoři mění zákaznické smlouvy dle vlastního uvážení. Nová podoba zákona by měla navrátit práva opět zákazníkům. S plánovanými změnami souhlasí i Ministerstvo průmyslu a obchodu.

Celá aktualita

Mobilní operátoři nadělují dárky

16. 12. 2015

Vánočního “klidu a míru” využívají obchodníci k nadělování dárků věrným i novým klientům. Někteří chtějí svým klientům vyjádřit své díky, jiní chtějí utržit ještě nějaké ty korunky navíc. Vánočně naladěné klienty lákají na zajímavé akce, slevy a dokonce i kapra také největší čeští mobilní operátoři.

Celá aktualita

Nejvýhodnější mobilní tarify

Od roku 2012 umožňují operátoři Vodafone, 02 a T-mobile vstup virtuálních opeátorů do svých GSM sítí. Díky rostoucí konkurenci virtuálních mobilních operátorů si čeští spotřebitelé mohou vybrat mobilního operátora dle svých požadavků na cenu či rozsah služeb. S výběrem nejvýhodnějšího operátora Vám pomůžeme.

Najdeme Vám nejlepší mobilní tarif

V nabídkách "klasických" i virtuálních operátorů najdete předplacené karty, paušály, neomezené tarify i rychlé mobilní internetové připojení. Cenové nabídky jednotlivých operátorů se však mohou výrazně lišit a ne vždy v lepším. Proto jsme tu my, abychom Vám našli nejvýhodnějšího mobilního operátora přesně podle Vašich potřeb.

Kdo jsme?

Naším hlavním cílem bylo a je pomoci najít všem zájemcům nového mobilního operátora, který poskytuje nejlevnější volání ve spojení s kvalitními mobilními i datovými službami. Vše je možné řešit online nebo osobně na pobočkách, které najdete na pražském Smíchově či v centru Brna.

Chci platit méně za telefon

Vybereme nabídku Vám přímo na míru a zajistíme kompletní servis při sjednání nové služby.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 573 725 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

  • Vyplníte jednoduchý formulář
  • Ihned se Vám zobrazí nabídky operátorů podle zvolených požadavků
  • Vyberete si tarif, který Vám bude nejvíce vyhovovat
  • Kontaktuje Vás náš specialita a vše ostatní pak zařídíme za Vás

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 573 725 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.