Úspory.cz >> Dodavatelé energií
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Získejte nejnižší ceny energií

Dodavatelé energií

Dodavatelé energií jsou prostředníky, kteří dodávají elektrickou energii a plyn do domácností, do soukromých podniků anebo státních institucí. Dodávky energie se logicky liší na základě toho, který dodavatel energii dodává. Hodně důležité jsou tedy zejména ceny, které musí koncoví zákazníci platit v měsíčních intervalech. Dodavatelé energií bezesporu mohou s cenami různě hýbat, a tak by si zákazník měl dát pozor na to, od koho energii odebírá. 

 

Porovnejte si dodavatele

Pokud chcete najít ty nejvýhodnější ceny dodávek energie na trhu, pak není nejmenší problém si porovnat ceny. Není nutné navštěvovat přímo weby konkrétních dodavatelů, ale stačí pouze zadat údaje do kalkulačky na webu úspory.cz. Během několika vteřin budete mít naprosto jasno v tom, u kterého dodavatele se vám dodávky elektrické energie anebo plynu vyplatí anebo kde nikoliv. Porovnání dodavatelů energií na těchto internetových stránkách je zcela zdarma a nejedná se o nic závazného. 

 

Nejznámější dodavatele energie

Dodavatelských společností je v současnosti velké množství a lze vybírat dodavatele energie většího anebo menšího charakteru. Každá společnost nabízí jiné podmínky včetně cenové hladiny. Z větších dodavatelů bychom mohli jmenovat například společnosti ČEZ anebo EON. Určitě ale není problém na úspory.cz porovnávat i mnohé další dodavatele, kteří jsou schopni poskytnout i různé cenové akce. Pokud tady těchto akcí využijete, pak se můžete dostat k maximální možné úspoře i ve výši několika tisíc korun ročně.