Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Zonky - lidé půjčují lidem.

ZONKY - Lidé půjčují lidem

Půjčte si třeba na karavan Chci si půjčit od lidí

Úrok již od 3,99 % ročně

Základní informace
 • Úrok již od 3,99 % ročně
 • Půjčka na 6 až 84 měsíců
 • Půjčka na cokoliv až 750 000 Kč
Výhody
 • Předčasné splacení zdarma
 • Vše online, žádné písemné smlouvy
 • Poplatek za Zonky půjčku je 2% z půjčené částky
Užitečné informace
 • Žádné ručení nemovitostí
 • Zadání žádosti (aukce) zdarma

Zonky - půjčka od lidí

Půjčujte si přímo od lidí za úrok lepší než v bance

P2P - půjčky, kdy lidé půjčují lidem, je již světově prověřený model bezpečného půjčování peněz. Zonky je prostředníkem na trhu s těmito půjčkami. Zonky Vám umožňí získat mnohem lepší podmínky online půjčky, než byste získali u klasických bankovních domů.

Celý proces je velice rychlý a snadný. Vyplníte poptávku, kde na sebe prozradíte potřebné informace, které pomohou lidem ze Zonky připravit nabídku s férovým úrokem. V případě, že budete souhlasit a potvrdíte nabídku, napíšete pro budoucí investory krátký příběh. Zonky pak Vaši žádost dá na tržiště, kde se na Vaši půjčku složí lidé jako Vy.

Vaše půjčka je pak na Tržišti vystavená 2 dny. Tak dlouho máte na to, abyste investorypřesvědčili, aby investovali právě do Vaší půjčky. Ve chvíli, kdy se Vám investoři složí na celou částku, Zonky Vám peníze pošle na Váš účet.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 935 966 domácností!

Chci si půjčit od lidí

Moc, nebo málo? Zvolte správnou výši půjčky

8. 2. 2019

Poohlížíte se po půjčce? Nejspíš jste si už spočítali, kolik si potřebujete půjčit, ale také kolik celkem zaplatíte. A tak se nabízí úvaha, že čím nižší půjčka bude, tím lépe. Jenže co když přijdou nečekané výdaje a původní částka vám nakonec nebude stačit?

Celá aktualita

Šťastné a veselé - zájem o vánoční půjčky je vyšší až o 20 %

28. 12. 2018

Už od začátku listopadu nás všudypřítomná vánoční výzdoba upozorňuje na blížící se Vánoce. Sice se jím říká svátky klidu a míru, pro spousty lidí jsou to spíše dny plné stresu. V touze obdarovat své blízké úžasnými dárky, se lidé rok co rok neúměrně zadlužují. Prvotní nadšení z dárků však ochladne s první splátkou.

Celá aktualita

Není půjčka jako půjčka. Podrobně jsme porovnali nejoblíbenější půjčky na Úspory.cz

28. 11. 2018

S půjčkami všech typů se poslední dobou přímo roztrhnul pytel. Čert se v nich možná nevyzná, ale vy odteď už ano. Víte, která je výhodná?

Celá aktualita

Při výběru půjčky před výplatou není RPSN nejvhodnější kritérium

26. 10. 2018

RPSN stále zůstává důležitou hodnotou, ale pouze u půjček s delší dobou splatnosti, než činí jeden rok. To však není případ krátkodobých půjček, u nichž se doba splatnosti pohybuje v řádech několika dní až týdnů. Mnohem průkaznější je například rozdíl mezi půjčenou a splacenou částkou.

Celá aktualita

Peer to peer půjčky

Nyní máte možnost získat nejlevnější půjčku na trhu! Peer to peer neboli P2P půjčky představují bezpečný způsob půjčování peněz mezi zájemci a investory. Žádné banky či nebankovní společnosti s příliš vysokými úroky a neférovými podmínkami Vás již nemohou překvapit.

Kdo P2P půjčky nabízí?

Prostředníkem na trhu s P2P půjčkami je společnost Zonky, která na straně jedné zprostředkovává zájemcům získat půjčku s lepšími podmínkami a na straně druhé umožňuje investorům výhodněji investovat volné finanční prostředky.

Zonky využívá podnikatelských možností na internetu, a proto nemá tisíce poboček. Díky výrazně nižším nákladům má tak jedinečnou možnost nabídnout lepší podmínky u půjčky. Peníze jejich prostřednictvím nabízí stovky registrovaných a ověřených investorů, kteří mohou své peníze zhodnotit lépe než kde jinde, ale Vy přitom získáte nižší úrok než u běžné úvěrové společnosti.

Kolik zprostředkování P2P půjčky stojí?

Vystavení žádosti o půjčku je zcela zdarma. Poplatek ve výši 2 procent z celkové částky je Vám stržen ve chvíli kdy je Vám částka posílána na účet. Žádné další poplatky neexistují.

Chci půjčit od lidí

V oblasti finančnictví je bonita vyjádřením důvěryhodnosti, solventnosti a schopnosti dostát svým závazkům ekonomického subjektu (fyzická osoba, podnikatel, firma, obce, stát,...). Na bonitu má vliv nejen pravidelný příjem a výdaje, ale řada dalších faktorů (např. vzdělání, profese, rodinný stav, počet vyživovaných dětí,...).

Bonita klienta je důležitá pro všechny finanční společnosti, které poskytují různé úvěrové produkty (banky, nebankovní společnosti), a které si u potencionálních klientů ověřují jejich schopnost splácet vybraný úvěr. Velmi důležitá je finanční neboli úvěrová minulost, která je dohledatelná v tzv. úvěrových registrech. Pro banky a nebankovní společnosti jsou důležité nejen informace o tom, jak žadatelé své půjčky splácí, ale také to, zda není v insolvenci (osobní bankrot) či exekuci.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 935 966 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte žádost o půjčku
 • Lidé budou investovat do Vaší půjčky pomocí aukce
 • Peníze Vám Zonky převede na účet
 • Budete splácet pevné částky po celou dobu

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 935 966 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.