Úspory.cz >> Havarijní pojištění - Allianz pojišťovna

Získejte výhodné havarijní pojištění

Získejte komplexní ochranu již od 1230 korun Chci výhodné havarijní pojištění

Sleva až
70 % do 2 minut

Okamžitě získáte GARANCI Vaší ceny

Havarijní pojištění - Allianz pojišťovna

Platit opravdu vysoké částky za případné škody při dopravní nehodě, kterou sami způsobíte, se určitě nevyplatí. Ideální je se krýt kvalitním havarijním pojištěním. Klasické povinné ručení je schopno pokrýt pouze škody, které jsou způsobeny cizím vozidlem v případě, že nejste viníkem dopravní nehody. I proto je ideální pojistit se havarijní pojistkou. V současné době poskytuje havarijní pojištění Allianz pojišťovna a mnohé další pojišťovny v poměrně zajímavých variantách, ze kterých si určitě vyberete takovou, která vám bude vyhovovat.

Co pokryje havarijní pojištění u Allianz

Společnost Allianz poskytuje vysoce komplexní havarijní pojištění, které dokáže pokrýt veškeré škody, které mohou vzniknout při dopravní nehodě, kterou způsobíte vlastním přičiněním. V první řadě se jedná zejména o škody na zdraví vašem a vašich spolucestujících. Důležitá je ale i hmotná odpovědnost za škodu. Při pojištění u Allianz se dočkáte toho, že bude kryta i škoda na vašem vozidle, a to v předem stanovené výši. Zapomenout nelze ani na pojištění odpovědnosti za škodu, které je mnohdy součástí havarijní pojistky.

Komplexní porovnání havarijního pojištění

Havarijní pojištění Allianz pojišťovna sice může nabízet za určitých podmínek opravdu výhodné, nicméně je zapotřebí se snažit o to, aby bylo schopno v každém případě splnit určitá kritéria vztahující se k ceně samotného pojištění. Drahé havarijní pojištění se v žádném případě nevyplatí a bylo by maximálně zbytečné jej platit. I proto stojí zato porovnat si havarijní pojistky na webu uspory.cz a najít si tu, která je nejvýhodnější.

Chci levnější havarijní pojištění