Získejte výhodné havarijní pojištění

Získejte komplexní ochranu již od 1230 korun Chci výhodné havarijní pojištění

Sleva až
70 % do 2 minut

Okamžitě získáte GARANCI Vaší ceny

Havarijní pojištění Chrysler

Jak vybrat havarijní pojištění pro Chrysler?

Neponechávejte nic nahodě a mějte své vozidlo Chrysler opravdu dobře pojištěné. Povinné ručení Vás sice ochrání před finančními důsledky vlastních chyb, ale už ne před živelnými událostmi, zloději či vandaly. Zde Vám pomůže pouze havarijní pojištění, které si můžete během pěti minut porovnat a objednat online na našich stránkách.

 

Chrysler

Společnost Chrysler byla založena roku 1925 Walterem Chryslerem. Walter Chrysler původně pracoval u společnosti General Motors. Poté byl v roce 1920 najat, aby zachránil bankrotující automobilku Maxwell Motor Company. To se mu však úplně nedaří a Maxwell Motor Company přestává v roce 1923 vyrábět vozidla.

Walter Chrysler se ovšem nevzdává svého snu vyrábět a prodávat auta a v roce 1924 přichází s vlastním návrhem vozu. Jeho tehdejší návrh lidi natolik nadchne, že se Chrysler rozhodne reorganizovat Maxwell Motor Company a založit vlastní společnost. Využívá svého jména a zakládá společnost Chrysler Corporatiton.

 

Modely

Jako první model, ještě před založením samotné společnosti, představil Chrysler svůj Chrysler-six. Jednalo se o cenově velmi příznivý šestiválec. Tento první model byl podobný modelu, na kterém již Walter Chrysler pracoval v automobilce Willys.

Z historických modelů stojí za zmínku také minisérie luxusních vozů, které začal Chrysler vyrábět v padesátých letech. Jedná se o modely označené číslovkou 300. V současnosti se z těchto sérií prodává model 300c. 

Nejdéle prodávaným modelem od značky Chrysler byl Chrysler New Yorker. Ten vyjel poprvé na silnice v roce 1944 a prodával se až do roku 1994. V současnosti je velmi oblíbený Chrysler Sebring a v USA byl jeden z deseti nejprodávanějších aut Pickup RAM-6.

 

Modely vozidel Chrysler

  • Chrysler PT Cruiser
  • Chrysler Sebring 
  • Chrysler Sebring Convertible
  • Chrysler 300 
  • Chrysler Town & Country 
  • Chrysler Pacifica
  • Chrysler Aspen 
  • Chrysler Crossfire 

 

Chci levnější havarijní pojištění