Úspory.cz >> Havarijní pojištění - AXA pojišťovna
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Výhodné havarijní pojištění

Získejte komplexní ochranu vašeho vozu Chci výhodné havarijní pojištění

Sleva až
50 % do 2 minut

Okamžitě získáte GARANCI Vaší ceny

Havarijní pojištění - AXA pojišťovna

Uzavření havarijního pojištění není určitě povinné, nicméně spousta lidí si tuto pojistku uzavírá a snaží se tak předejít možné dopravní nehodě. V současné době se v každém havarijní pojištění vyplatí, jelikož člověk nikdy neví, co se mu může na silnicích stát. V případě, že nezaviníte konkrétní dopravní nehodu, je škoda na vašem vozidle placena z povinného ručení viníka nehody. Určitě je třeba říct, že mnohdy nedochází k plnému krytí anebo nastane nějaký jiný problém, kdy budete nuceni platit peníze navíc. V zajímavé podobě poskytuje havarijní pojištění AXA pojišťovna. Buďme ale konkrétní a podívejme se na to, co musí havarijní pojištění pojímat.

Co pojímá havarijní pojistka

Havarijní pojištění se řadí mezi pojistky, které jsou složeny z různých součástí. Jedná se především o částku, která bude celkově krýt nějakou škodu, jež vznikne při dopravní nehodě. Samotné povinné ručení není schopno v žádném případě pokrýt některé škody, které vzniknou v souvislosti se vznikem dopravní nehody. Rozhodně by měla havarijní pojistka mít jako součást i asistenční služby. Ty se vztahují zejména na odtah vozidla a také na další záležitosti.

Porovnání pojistek samozřejmostí

Pokud potřebujete uzavřít havarijní pojištění co možná nejkvalitněji a nejlevněji, pak je optimální porovnat si havarijní pojištění u celé řady pojišťoven. Toto porovnání dokáže skvěle ukázat ceny pojištění v maximálně přehledném provedení. Webové stránky uspory.cz jsou schopny porovnat rychle a bezplatně celou řadu různých pojistek, které nabízejí možnosti havarijního pojištění. Po porovnání si vyberete nejlevnější pojistku, jež je momentálně k dispozici. Havarijní pojištění AXA pojišťovna nabízí skutečně levně, ale i tak je dobré si pojistku porovnat.

Chci levnější havarijní pojištění