Úspory.cz >> Povinné ručení - AXA pojišťovna

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Povinné ručení - AXA pojišťovna

Povinné ručení se řadí mezi pojistky povinného charakteru, které rozhodně nemohou opomenout žádní motoristé. Uzavření povinného ručení je sice v každém případě povinné, nicméně ne všichni jej mají uzavřené. Lidé, kteří tuto pojistku uzavřenou a zaplacenou nemají, se mohou setkat s velkými obtížemi. Typické jsou především sankce v podobě pokut anebo další nepříjemnosti. Hlavně při nehodě můžete platit opravdu vysoké finanční sumy i v případě, že nehodu způsobí úplně někdo jiný. Poměrně všeobecně a stabilně nabízí povinné ručení AXA pojišťovna. Tato společnost je již tradičním poskytovatelem povinného ručení u nás.

Co by mělo povinné ručení splňovat

Povinné ručení u společnosti AXA musí jednoznačně splňovat několik základních záležitostí. V první řadě je zapotřebí dát si pozor na samotnou cenu povinného ručení. Tu uvidíte jako první hned na počátku ještě předtím, než si povinné ručení u AXY anebo u některé z dalších společností uzavřete. Důležité je mimo jiné také to, aby povinné ručení pokrylo všechny možné situace, které mohou vzniknout tehdy, když se stane dopravní nehoda. Typické je kupříkladu odtažení vozu tehdy, je-li absolutně nepojízdný. Asistenční služby konkrétní pojišťovny musí jednoznačně sahat u na území ostatních zemí. V neposlední řadě je velmi důležitý i limit krytí. Ten je u AXY stanoven zákonem na 35 milionů korun.

Porovnání povinného ručení

Před každým uzavřením povinného ručení by mělo být kvalitní porovnání povinného ručení. Určitě stojí zato najít si přesně takové porovnání, které bude maximálně kvalitní a spolehlivé. Povinné ručení AXA pojišťovna dokáže nabídnout sice v kvalitním provedení, nicméně i přesto je možné mluvit o tom, že některé pojistky budou výhodnější. Porovnání na webu uspory.cz je skutečně rychlé a výhodné, takže můžete mít za krátký okamžik o své nové pojistce jasno.

Chci levnější povinné ručení