Úspory.cz >> Havarijní pojištění - Generali Česká pojišťovna
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Výhodné havarijní pojištění

Získejte komplexní ochranu vašeho vozu Chci výhodné havarijní pojištění

Sleva až
50 % do 2 minut

Okamžitě získáte GARANCI Vaší ceny

Havarijní pojištění - Generali Česká pojišťovna

Provozování motorového vozidla je dnes jakousi samozřejmostí. Současná době je hodně uspěchaná a bez automobilu anebo jiného vozidla se prakticky neobejdeme. Provozování každého automobilu ale souvisí i s celou řadou povinností, jež je zapotřebí splnit. Nejdůležitější je výhodné uzavření havarijního pojištění. Povinné ručení určitě není schopno ochránit motoristu před všemi nástrahami, které ho mohou na cestách potkat. Havarijní pojištění právě na toto myslí a dokáže ochránit prakticky před vším. Poměrně výhodně poskytuje havarijní pojištění Generali Česká pojišťovna a také několik dalších společností.

Výhody havarijního pojištění u Generali České pojišťovny

Havarijní pojištění od Generali České pojišťovny je schopno nabídnout celou řadu výhod, které mnohdy jiné pojistky nenabízí. V první řadě je třeba jmenovat zejména peněžitou pomoc v případě, že zapříčiníte nějakou dopravní nehodu. Odškodné budete mít stanoveno jak na újmu na majetku, tak i na zdraví. Důležité je u tohoto typu pojištění myslet i na potenciální odcizení vozidla, které by mělo být také pokryto v plné výši. Z dalších součástí havarijních pojistek jmenujme vandalismus, neoprávněné užití vozidla a další aspekty.

Porovnání havarijního pojištění

Havarijní pojištění je nabízeno v různých variantách. Liší se především cenou. Moderní a levné havarijní pojištění Generali Česká pojišťovna sice nabídne, nicméně ne vždy se musí jednat o nejvýhodnější pojistku, která se momentálně na trhu nachází. Vynikající porovnání havarijního pojištění poskytuje web uspory.cz, na kterém si můžete pohodlně najít nejlevnější havarijní pojištění, které je k dispozici. Určitě si tady nejdete pojistku dle vašich představ.

Chci levnější havarijní pojištění