Úspory.cz >> Povinné ručení - Česká pojišťovna

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Povinné ručení - Česká pojišťovna

Jediným povinným typem pojištění je povinné ručení. V současné době se ale jedná o pojistku, která vám v případě problémů a dopravní nehody určitě pomůže. Povinné ručení od České pojišťovny je pojištěním spolehlivým, o čemž ostatně svědčí i množství Kleinů, které dnes České pojišťovna má. Jedná se o ryze komplexní pojistku pojímající jednak vyřízení škody způsobené konkrétním řidičem. Samozřejmostí je u České pojišťovny také zařízení odtahu vozidla a mnohé další služby, které s povinným ručením jakkoli souvisejí. Povinné ručení Česká pojišťovna nabízí opravdu kompletně se vším všudy.

Rozsah povinného určení u České pojišťovny

Povinné ručení může mít nejen u České pojišťovny různý rozsah. Mnohdy se jedná pouze o základní pojistku, ale vyplatí se ji rozšířit i na další rizika, která mohou s provozem motorového vozidla po komunikacích v České republice souviset. Z těchto záležitostí bychom měli jmenovat především odtah při nehodě anebo zapůjčení náhradního vozidla po dobu nezbytně nutnou. Jinak je možné využít klidně i sjednání s odloženým počátkem. Odložit je možné počátek splácení až o 300 dní. Nadstandardně je k tomuto pojištění sjednáváno ještě životní pojištění a také pojištění úrazové. Zapomenout bychom neměli ani na střet se zvěří či na zasažení živlů.

Porovnání pojistek se vyplatí

Pokud chcete ušetřit, pak stojí zato porovnat si pojistky u několika společností. Ideální je na jednom webu přesně srovnat pojištění nabízené ve stejné podobě několika pojišťovnami za různou cenu. Povinné ručení Česká pojišťovna určitě nabídne velmi výhodně, ale i tak je zapotřebí vše porovnávat, a to precizně. Webové stránky uspory.cz jsou schopny porovnat všechny pojistky a najít nejvýhodnější řešení povinného ručení.

Chci levnější povinné ručení