Úspory.cz >> Havarijní pojištění - ČPP pojišťovna

Získejte výhodné havarijní pojištění

Získejte komplexní ochranu již od 1230 korun Chci výhodné havarijní pojištění

Sleva až
70 % do 2 minut

Okamžitě získáte GARANCI Vaší ceny

Havarijní pojištění - ČPP pojišťovna

Mimo klasické povinné ručení se na automobily a jiná motorová vozidla vztahuje i spousta dalších pojistek. Za nejdůležitější je možné považovat klidně havarijní pojištění. Tento typ pojistky dokáže pokrýt i škody na vašem automobilu v případě, že způsobíte škodu vy sami. Havarijní pojištění se vztahuje v případě komplexního uzavření na všechny možné situace, jež mohou na komunikacích nastat. V současnosti nabízí havarijní pojištění ČPP pojišťovna, a to za poměrně nízké ceny. Určitě je možné se na tuto společnost spolehnout a vybrat si havarijní pojistku v takové podobě, v jaké ji potřebujete.

Typy havarijního pojištění u ČPP

Havarijní pojištění u České podnikatelské pojišťovny je možné uzavřít prakticky na jakékoli motorové vozidlo. Největší klasikou jsou osobní automobily, nicméně není problém havarijní pojištění uzavřít i na motocykly anebo na užitková auta. Klidně můžete havarijní pojistku uzavřít i na traktory anebo na větší automobily typu nákladních vozů a jiných aut. Havarijní pojištění se u ČPP může vztahovat na cokoli. Když si najdete komplexní pojištění, pak není problém je uzavřít klidně kdykoli a třeba v online formě. Ta je nejpohodlnější a pro pojistku tak není třeba chodit na pobočku pojišťovny či někam jinam.

Pohodlné srovnání havarijních pojistek

Výborné možnosti úspory nabízí především kvalitní porovnání pojistek. Je jasné, že havarijní pojištění ČPP pojišťovna poskytuje sice levně, ale i přesto stojí zato porovnat si všechny možné pojistky u různých společností. Díky porovnání pojistek budete mít jasno v tom, že na havarijním pojištění je možné ušetřit opravdu velké peníze se vším všudy. Portál uspory.cz dokáže porovnat automaticky všechny pojistky u těch největších pojišťoven, jež dnes patří mezi špičku na trhu. Ihned můžete mít jasno o tom, která pojišťovna bude nejvýhodnější.

Chci levnější havarijní pojištění
;