Úspory.cz >> Havarijní pojištění - ČSOB pojišťovna

Získejte výhodné havarijní pojištění

Získejte komplexní ochranu již od 1230 korun Chci výhodné havarijní pojištění

Sleva až
70 % do 2 minut

Okamžitě získáte GARANCI Vaší ceny

Havarijní pojištění - ČSOB pojišťovna

Absolutní jistotu na cestách určitě mít nikdy nebudete, jelikož provoz je v současnosti čím dál tím silnější. Stále více automobilů a motorových vozidel všeobecně má za následek vyšší nebezpečí nehody. I proto se vyplatí najít si nejen kvalitní povinné ručení u některé z renomovaných a hlavně levných společností, ale také havarijní pojištění, jež dokáže pokrýt všechna rizika, která se právě na povinné ručení již nemohou vztahovat. Kvalitní havarijní pojištění může představovat jakousi jistotu i při velkých nepříjemnostech, jež vás mohou na cestách potkat. Ve výhodné podobě nabízí havarijní pojištění ČSOB pojišťovna. Vybrat si u ní můžete hned několik druhů připojištění.

Co kryje havarijní pojištění

Havarijní pojištění dokáže pokrýt celou řadu různých nepříjemných situací, které mohou v souvislosti s dopravní nehodou vzniknout. Ideální je uzavření takového havarijního pojištění, které bude platit po celé Evropě. I při nepříjemnostech v některé z cizích zemí se tak můžete setkat s maximální vstřícností a pohodlným vyřízením škodných událostí. Havarijního pojištění je třeba si dát pozor na celkové krytí výloh spojených s náklady na opravu vozu a také výloh na léčbu zranění účastníků dopravní nehody. Zapomenout nelze ani na případné doplňkové pojistky určitých částí vozu, jež mohou být cenově nadstandardní.

Porovnání havarijního pojištění zdarma

Před uzavřením havarijního pojištění je výhodné si pojistky podrobně porovnat. Na webu uspory.cz máte porovnání havarijního pojištění jako na dlani a není problém během několika málo minut vědět, která pojistka je úplně nejvýhodnější a již je zapotřebí uzavřít. Porovnání na tomto webu je úplně zdarma a není účelově vedeno jako kampaň konkrétní pojišťovny. Bez problémů tak dojdete až k závěru, že pojistka je skutečně nejlevnější a ušetříte spousty peněz. Velmi levně nabízí havarijní pojištění ČSOB pojišťovna a některé další.

Chci levnější havarijní pojištění