Úspory.cz >> Havarijní pojištění - Direct pojišťovna

Získejte výhodné havarijní pojištění

Získejte komplexní ochranu již od 1230 korun Chci výhodné havarijní pojištění

Sleva až
70 % do 2 minut

Okamžitě získáte GARANCI Vaší ceny

Havarijní pojištění - Direct pojišťovna

Na rozdíl od povinného ručení se jedná o dobrovolné smluvní pojištění, které si většinou spousta motoristů k povinnému ručení sjednává. Motoristé nespoléhají pouze na povinné ručení, které určitě není schopno pokrýt celou řadu situací, jež mohou v souvislosti s užíváním motorového vozidla vzniknout. Havarijní pojištění je velice žádanou službou a je tady od toho, aby pomohlo vyřešit následky nepříjemných situací, do kterých se s vozem můžeme dostat (nehody, zloději, vandalové, nevyzpytatelné počasí).

Charakteristika havarijní pojistky Direct

Direct pojišťovna vám umožní sestavení pojištění podle vašich potřeb. Je pouze na vás zda si pojištění zvolíte na celou hodnotu vozidla, nebo zvolíte jeden z nižších limitů, které havarijní pojištění od Directu nabízí. Havarijní pojištění se tak stává dostupnou volbou i pro starší vozy. Cena je totiž v takovém případě velice příznivá. Stejně jako u ostatních nabídek pojištění i u havarijního pojištění Direct nabízí možnost si nakombinovat jakou ochranu chcete. Nechybí ani možnost sjednat si k pojištění asistenci, která vám pomůže v případě defektu, nebo si sjednat jakékoliv doplňkové pojištění (pojištění skel, pojištění zavazadel, úraz řidiče neb úraz spolucestujících, smrt rodičů, pojištění pořizovací ceny vozidla).

Vyberte si to nejvýhodnější havarijní pojištění

Havarijní pojištění od Direct pojišťovny nabízí spoustu možností jak si pojištění nastavit podle svých potřeb. Nicméně neváhejte a porovnejte si pojištění i s konkurencí a to nejlépe na jednom místě. Portál uspory.cz dokáže porovnat automaticky všechny pojistky u těch největších pojišťoven, jež dnes patří mezi špičku na trhu. Díky porovnání pojistek budete mít jasno v tom, která havarijní pojistka vyhovuje vašim představám a zároveň je nejvýhodnější.

Chci levnější havarijní pojištění