Úspory.cz >> Povinné ručení - Direct pojišťovna
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 50 % Chci levnější povinné ručení

Nověvýhodný balíček POV + HAV

Povinné ručení - Direct pojišťovna

Povinné ručení je pojištění, které musí uzavřít ze zákona každý majitel nebo provozovatel motorového vozidla. S povinným ručením získáte pojistnou ochranu pro případ škody způsobené provozem motorového vozidla. Pojištění od Directu toho umí mnohem víc. Můžete získat také pojištění, které zajistí pomoc i se škodami na vašem vlastním autě. Direct vám navíc nabídne asistenční služby, které vám pomohou při nehodě, ale třeba i poruše nebo defektu pneumatiky.

Charakteristika povinného ručení u Direct pojišťovny

Direct pojišťovna nabízí pojištění ve srozumitelné podobě a přizpůsobí ho situacím, které se svým vozem opravdu řešíte. Je pouze na vás, na co se pojistíte a jaké limity pojištění zvolíte. Povinné ručení si můžete rozšířit o asistenci, která vám v případě defektu pomůže. K asistenci nechybí ani zajištění mechanika nebo půjčení náhradního vozu až na 10 dní. V případě samotného pojištění je pouze na vás na co přesně svůj vůz pojistíte (dopravní nehoda, odcizení a vandalismus, přírodní nebezpečí, poškození zvěří). Nechybí ani doplňkové pojištění (pojištění skel, pojištění zavazadel, úraz řidiče nebo úraz spolucestujících, smrt rodičů, pojištění pořizovací ceny vozidla). Veškeré pojištění je možné sjednat na jeden z přednastavených malých limitů, nebo na aktuální hodnotu vozidla.

Porovnání povinného ručení zajistí nejvýhodnější nabídku

Direct pojišťovna zcela jistě nabízí velmi výhodné povinné ručení se spoustou možností. Díky vysoké konkurenci na trhu není nikdy na škodu porovnat služby i s ostatními pojišťovnami a zjistit tak, které pojištění je pro nás opravdu výhodné. Ideální je porovnat tyto služby přímo na jednom místě. Webové stránky uspory.cz jsou schopny porovnat všechny pojistky a najít nejvýhodnější řešení povinného ručení.

Chci levnější povinné ručení