Úspory.cz >> Havarijní pojištění - Generali pojišťovna

Získejte výhodné havarijní pojištění

Získejte komplexní ochranu již od 1230 korun Chci výhodné havarijní pojištění

Sleva až
70 % do 2 minut

Okamžitě získáte GARANCI Vaší ceny

Havarijní pojištění - Generali pojišťovna

Uzavření havarijního pojištění není v České republice povinné, nicméně chcete-li mít při vašem cestování absolutní jistotu finanční návratnosti v případě nehody, měli byste do této pojistky jít. Povinné ručení sice dokáže pokrýt mnohé situace, jež mohou při dopravní nehodě nastat, ale na mnohé záležitosti je tento typ pojištění opravdu krátký. Momentálně nabízí poměrně výhodně havarijní pojištění Generali pojišťovna. Pojistka u této jedné z největších tuzemských pojišťoven dokáže pokrýt mnohá rizika, která bohužel mnohdy i každým dnem podstupujeme. Buďme ale konkrétnější a soustřeďme se na havarijní pojištění u Generali.

Typy havarijního pojištění u Generali

Momentálně havarijní pojištění Generali pojišťovna nabízí ve dvou základních variantách provedení. Jde o pojištění Ksko a Minikasko. Druhá jmenovaná varianta pojištění zahrnuje pouze základní rizika, která mohou v souvislosti s provozem motorového vozidla vzniknout. Chcete-li se spíše spolehnout na pokrytí všech možných situací, pak volte pojištění Kasko. To je pojistkou typu allrisk. Pojištění takto budete i pro případ vandalismu anebo neoprávněného užívání vozu. Mimo jiné kryje tato pojistka i požár, poškození vozu anebo jeho výbuch.

Porovnání havarijního pojištění pomůže

Základem pro získání výhodné ceny je logicky spolehlivé porovnání havarijního pojištění u několika různých společností. Momentálně havarijní pojištění poskytuje spousta různých pojišťoven, takže není od věci se na tento typ pojistky soustředit, a to se vším všudy. Na webu uspory.cz si můžete porovnat efektivně hned několik pojistek a budete mít jasno v tom, která z nich bud nejvýhodnější. Porovnání je maximálně rychlé a bezplatné.

Chci levnější havarijní pojištění