Úspory.cz >> Havarijní pojištění motocyklu

Získejte výhodné havarijní pojištění

Získejte komplexní ochranu již od 1230 korun Chci výhodné havarijní pojištění

Sleva až
70 % do 2 minut

Okamžitě získáte GARANCI Vaší ceny

Havarijní pojištění motocyklu

Pojištění jakéhokoli dopravního prostředku by mělo být samozřejmostí. Většina z nás má ovšem uzavřeno pouze povinné ručení a na ostatní pojistky již není nějak čas. Je to škoda, jelikož právě některé doplňkové pojistky mohou být třeba právě při jízdě na motocyklu velmi důležité. Typické je třeba havarijní pojištění motocyklu. To je schopno na rozdíl od klasického povinného ručení ochránit člověka i v případě, že způsobí dopravní nehodu on sám.

Porovnání havarijního pojištění

Havarijní pojištění na motocykly není zcela určitě nabízeno ve stejné cenové relaci u všech možných pojišťoven. Cenové rozdíly mohou být u tohoto typu pojistky skutečně hodně vysoké. Ideální je proto kvalitní a především kvalifikované porovnání pojištění na motocykl. Havarijní pojištění motocyklu, jež je uzavřeno u nějakého spolehlivého pojistitele, může klidně konkrétními majiteli motocyklu ušetřit hodně peněz.

Rychlé online vyřízení pojistky

Vyřízení smlouvy o havarijním pojištění není nijak náročné, jelikož ji lze bez větších komplikací uzavřít i online. Na webu uspory.cz, kde si prvně havarijní pojištění můžete porovnat, není problém uzavřít klidně smlouvu o havarijním pojištění online. Zaručeně tak budete mít nejlevnější a nejkvalitnější pojistku.

Chci levnější havarijní pojištění