Úspory.cz >> Havarijní pojištění - HVP pojišťovna

Získejte výhodné havarijní pojištění

Získejte komplexní ochranu již od 1230 korun Chci výhodné havarijní pojištění

Sleva až
70 % do 2 minut

Okamžitě získáte GARANCI Vaší ceny

Havarijní pojištění - HVP pojišťovna

Přesně v místě, kde končí působnost povinného ručení, začíná působení pojištění havarijního. To je schopno nabídnout opravdu spousty krytí v případě, že se vám stane i nějaká těžší dopravní nehoda. Současný provoz je velmi silný a riziko dopravní nehody je tak zvýšeno na maximum. Havarijní pojištění není pojistkou povinnou, jako je tomu u povinného ručení, ale i tak je výhodné tuto pojistku uzavřít za co nejlepších podmínek. V zajímavé podobě poskytuje havarijní pojištění HVP pojišťovna. Tato tradiční společnost působící na našem území s přestávkami již od období první republiky dokáže nabídnout opravdu výhodné pojistné krytí.

Základní a doplňkové pojistky u HVP

Pojištění u hasičské vzájemné pojišťovny je poměrně výhodné a určitě není problém uzavřít si jej jak na osobní vozidlo, tak i na vozidlo nákladní. Pojistit takto lze i pracovní stroje, traktory a jiná motorová vozidla. Základní pojištění se u HVP vztahuje pochopitelně na střet vozidel anebo na náraz vozidla do pevné překážky. Zapomenout ale nemůžeme ani na povodeň, vichřici a jiné okolnosti, jež mohou nastat. Z doplňkových pojistek jmenujme například možnost odcizení vozu anebo pojištění pro věci mimořádné výbavy. Pojistit si lze i zavazadla a další věci.

Porovnání havarijních pojistek

V současnosti poskytuje havarijní pojištění HVP pojišťovna velmi výhodně. Tak se ovšem vyplatí tuto pojistku porovnat s ostatními pojistkami na trhu. Ty mohou být i výhodnější a slibovat celou řadu zajímavých bonusů, které stojí zato využít. Ideální porovnání havarijního pojištění se nachází na webu uspory.cz, takže není problém přesně tady najít porovnání dle vašich představ a požadavků.

Chci levnější havarijní pojištění