Úspory.cz >> Povinné ručení - HVP pojišťovna

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Povinné ručení - HVP pojišťovna

Zákonem dané povinné ručení se řadí mezi neoblíbené pojistky. Povinnost platit povinné ručení je ovšem přesně stanovena v zákoně č. 168/1999 Sb., takže se jí prakticky žádný majitel motorového vozidla nemůže vyhnout. Vztahuje se přitom komplexně na všechna vozidla, která jsou provozována na komunikacích v České republice. Povinné ručení ovšem není nijak zbytečnou pojistkou, jelikož dokáže pokrýt škody vztahující se ke zranění anebo usmrcení osoby anebo k pokrytí ušlého zisku vd době rekonvalescence. Zapomenout ale nelze na pokrytí majetkových škod vzniklých na konkrétních vozidlech. Poměrně zajímavě nabízí povinné ručení HVP pojišťovna.

Varianty povinného ručení u HVP pojišťovny

Jestliže budete chtít uzavřít povinné ručení u Hasičské vzájemné pojišťovny, pak si budete moci vybrat mezi dvěma základními variantami. Základní možnosti nabízí pojištění s názvem Standard. To je schopno pokrýt jak škodu na majetku, tak i škodu na zdraví do celkové výše 35 milionů korun. Jeho součástí je i úrazové pojištění posádky havarovaného vozidla. Druhou variantou pojištění u Hasičské vzájemné pojišťovny je logicky Nadstandard. Tato pojistka kryje do 70 milionů korun jak škody na majetku, tak i škody na zdraví. První škoda přitom nemá vliv na bonus u tohoto pojištění.

Porovnání pojištění se vyplatí

Hodně výhodné je v každém případě kvalitní porovnání pojistek na internetu. Web uspory.cz poskytuje výhodné porovnání zdarma, jež je nestranné a dokáže porovnat spousty různých pojistek od mnohých známých pojišťoven. Povinné ručení HVP pojišťovna poskytuje se spoustou výhod, ale i přesto stojí zato si porovnat toto pojištění s ostatními pojistkami na trhu na webu uspory.cz. Dočkáte se tak nalezení mnohem výhodnějších cen se vším všudy. Ušetřit tak můžete na povinném ručení i několik set korun.

Chci levnější povinné ručení