Úspory.cz >> Povinné ručení Plzeň

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarmaodškodnění po nehodě

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Plzeň

Známé české město Plzeň nalezneme na soutoku čtyř řek Mže, Radbuzy, Úhlavy a Úslavy, které vytváří jedinou řeku Berounku. Plzeň je populární zejména díky dvěma velkým společnostem, kteří zde sídlí. První je “Škodovka”, která se zabývá výrobou vozidel, a druhou je pivovar Pilsner, který zde vyrábí nejoblíbenější české pivo. V Plzni se také nachází řada významných památek, jako je katedrála sv. Bartoloměje.

Jste-li vlastníkem vozidla, musíte jej mít pojištěné, jiak nesmíte se svým vozidlem vyrazit na české silnice. Toto zákonné pojištění známe pod označením povinné ručení a smí jej nabízet celkem 13 českých pojišťoven. Kontrolou povinného ručení je pověřená Česká kancelář pojistitelů. Za neuzavřené pojištění hrozí majiteli vozidla finanční pokuta a vyřazení vozidla z registru.

Srovnání povinného ručení Plzeň

Díky velké konkurenci je možné ušetřit na povinném ručení i tisíce korun ročně. Nesmíte však kývnout na první nabídku, která se Vám naskytne. Porovnejte si více nabídek od různých pojišťoven na Úspory.cz a najděte si nejlevnější povinné ručení v Plzni za pouhých pár minut.

Chci levnější povinné ručení