Úspory.cz >> Povinné ručení Frýdek-Místek

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Jak najít nejlevnější povinné ručení ve Frýdku-Místku

Zákony se musí dodržovat, proto je máme. Jedním z těch významných je také zákon č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škody způsobené motorovým vozidlem. Tento zákon se vztahuje k provozu motorových vozidel, v jehož důsledku dochází denně ke stovkám nehod. Pojištění odpovědnosti, též také povinné ručení, tyto škody kryje ve vztahu pojištěného jako viníka nehody a majitele vozidel vůči poškozenému. Poškozený tak odškodné získá včas.

Porovnání povinného ručení online

Provoz vozidla nebyl nikdy levnou záležitostí. Péče a údržba vozidla je poměrně nákladnou záležitostí. A pokud k tomu připočítáte náklady na povinné ručení, hned se pohybujete v řádu desetitisíců korun za rok. U dražších aut mohou být tyto sumy dokonce několikanásobně vyšší. Na povinném ručení však lze ušetřit detailním srovnáním více konkurenčních nabídek, z nichž si vyberete tu nejvýhodnější.

Pár slov o Frýdku-Místku

Na okraji Moravskoslezských Beskyd leží město Frýdek-Místek zvané také jako “Brána Beskyd”. Město vzniklo spojením dvou menších měst, které dodnes dělí řeka Ostravice. Zdejší krajina je přímo stvořená pro výlety pěšky i na kole zakončené koupáním v přehradě Olešná. Kulturní zážitky město nabízí v podobě barokního zámku obklopeného parkem či zbytky městského opevnění.

Chci levnější povinné ručení