Úspory.cz >> Povinné ručení Hranice

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení v Hranicích

Zakoupením vozidla Vás čeká mnoho povinností. Vozidlo je nutné řádně přihlásit a to nepůjde bez platného pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. K čemu takové pojištění je? Pojištění odpovědnosti neboli také povinné ručení je dané zákonem. Musí jej mít všichni vlastníci vozidel a vztahuje se na škody, které vlastník může provozem vozidla způsobit na majetku, zdraví a životě jiným osobám.

Porovnání povinného ručení online

Povinné ručení smí nabízet celkem třináct pojišťoven. Ty si vzájemně konkurují a bojují o klienty. Pro ty je to obrovská výhoda, protože mají mnohem větší šanci najít levnější a přitom kvalitní pojištění. Vzhledem k tomu, že ceny povinného ručení v posledních dvou letech vzrostly o desítky procent, je výběr správného povinného ručení více než podstatný. Dnes mají motoristé možnost si povinné ručení výhodně porovnat online.

Pár slov o Hranicích

Město Hranice najdeme na severu Moravy nedaleko Olomouce u pohoří Oderské vrchy. Město je známé díky existenci přírodních zdrojů minerálních pramenů, díky kterým se zde úspěšně rozvíjí lázeňství. Mezí významné přírodní památky patří Zbrašovské aragonitové jeskyně a také Hranická propast, na jejímž dně je jezírko s neznámou hloubkou až okolo 244 metrů. Město a jeho okolí je ideální pro pěší i cyklistické výlety.

Chci levnější povinné ručení