Úspory.cz >> Povinné ručení Jirkov

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení online v Jirkově

Provozovat motorové vozidlo bez platného povinného ručení je nezákonné a majiteli takového vozidla hrozí vysoká finanční pokuta. Povinné ručení je vlastně pojištění odpovědnosti za škody způsobené motorovým vozidlem. Jeho hlavní pozitivum tkví v rychlém vyplacení odškodného poškozeným osobám například při dopravní nehodě. Odškodné v odpovídající výši vyplatí pojišťovna viníka.

Srovnání povinného ručení online

Pojistit si vozidlo není žádný problém. Není nutné osobně navštívit pobočky pojišťoven a zdlouhavě hledat takové, které bude vyhovovat Vašim požadavkům. Pojištění si mnohem snáze porovnáte online. A navíc rychleji. Za pár minut si pojištění nejen vyberete, ale i objednáte. Jakmile pojistné uhradíte (např. platební kartou online), pojištění může být platné okamžitě.

Pár slov o Jirkově

Pouhých pár kilometrů od Chomutova leží město Jirkov, jemuž dominuje zámek Červený Hrádek. Ve městě na návštěvníky však čekají i jiné zajímavosti. Jednou z nich je například uměle vyhloubené sklepení v 16. století Dlouhý sklep. K nejstarším památkám se také řadí Městská věž, z níž je možné spatřit okolí v celé jeho kráse. Okolní Krušné hory vybízí k procházkám i výletům na kole.

Chci levnější povinné ručení