Úspory.cz >> Povinné ručení Kadaň

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení online v Kadani

Víte, co je to povinné ručení a k čemu slouží? Všichni vlastníci vozidel by měli povinné ručení velmi dobře znát. Jedná se totiž o zákonné pojištění odpovědnosti za škody způsobené právě motorovým vozidlem. Pojištěné musí být každé provozované vozidlo na území ČR a vztahuje se na škody na majetku, zdraví a životě osob způsobené vozidly například při dopravní nehodě.

Porovnání povinné ručení online

Povinné ručení již dávno není tak levné. Pojišťovnám rostou náklady a ty zase zdražují pojistné. Naštěstí mají motoristé v ČR na výběr. Povinné ručení nabízí dokonce 13 pojišťoven. Ve snaze o získání nových klientů jsou jejich nabídky rozdílné co do rozsahu i do ceny. Nabídky si snadno porovnáte online a vítězné povinné ručení si stejným způsobem objednáte. Povinné ručení je platné ihned po uhrazení pojistného.

Pár slov o Kadani

V severozápadních Čechách leží krásné městečko Kadaň, které se pyšní hned několika nej. Kadaňské opevnění je nejdelším zachovalým opevněním u nás a v České knize rekordů najdeme zdejší Katovou uličku v kategorii nejužší ulice. Františkánský klášter se vzácnými gotickými klenbami je nejstarším poutním místem v ČR. Milovníky technických památek zaujmou zase povrchové uhelné doly, které jsou přístupné veřejnosti.

Chci levnější povinné ručení