Úspory.cz >> Povinné ručení Karlovy Vary

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Karlovy Vary

Významné a nejvíce navštěvované lázeňské město Karlovy Vary najdeme v západních Čechách na soutoku řek Teplé a Ohře. Každoročně jej navštíví tisíce českých i zahraničních turistů. Každým rokem se zde koná slavný Mezinárodní filmový festival. V okolí města leží Krušné hory, Slavkovský les a Doupovské hory, které jsou protkané turistickými stezkami. Karlovy Vary jsou také známé tím, že se zde provozuje chov koní pro veřejnost.

Ze zákonných pojištění je asi nejznámějším povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Toto pojištění je určené ke krytí škod způsobených při dopravních nehodách. Díky povinnému ručení jsou poškození odškodněni odpovídající částkou a v řádu několika týdnů. Odškodné však může dosahovat velmi vysokých částek, a právě proto je tu povinné ručení.

Srovnání povinného ručení Karlovy Vary

Až do roku 1999 bylo možné uzavřít povinné ručení pouze u České pojišťovny. Dnes jej však nabízí celkem 13 pojišťoven, které se předhání ve výhodnějších nabídkách. Při výběru povinného ručení v Karlových Varech je proto důležité si konkurenční nabídky vzájemně porovnat a vybrat si takovou, která odpovídá Vašim požadavkům i finančním možnostem.

Chci levnější povinné ručení