Úspory.cz >> Povinné ručení Karviná

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Karviná

Severomoravské město Karviná leží nedaleko Ostravy poblíž hranic s Polskem. Karviná je známá především díky hornické minulosti. Historické centrum patří mezi městské památkové zóny a mezi hlavní památky patří kostel Povýšení sv. Kříže, empírový zámek Fryštát či zachovalé lázeňské budovy z konce 18. století. Mezi další městské zajímavosti patří rozlehlý park v podobě indiánské vesnice, ve které žije stádo daňků a muflonů.

O zákonné povinnosti mít pojištěné vozidlo jste již zajisté slyšeli. Tuto povinnost určuje zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla a týká se všech vlastníků motorových vozidel, kteří bez tzv. povinného ručení nesmí s vozidlem na veřejné komunikace. Povinné ručení se vztahuje na majetkové a zdravotní škody, ke kterým dochází při dopravních nehodách na českých silnicích.

Srovnání povinného ručení Karviná

V Karviné si můžete povinné ručení sjednat osobně na pobočce některé ze 13 pojišťoven, které smí povinné ručení nabízet. Nebo se rozhodnete pro pohodlnější způsob a povinné ručení v Karviné si vyberete a sjednáte online na stránkách Úspory.cz. Celý proces Vám zabere pár minut, čímž ušetříte nejen čas, ale také peníze.

Chci levnější povinné ručení