Úspory.cz >> Povinné ručení Kladno

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Kladno

Největším městem ve Středočeském kraji je Kladno, které najdeme přibližně 25 kilometrů od hlavního města Prahy. Nachází se na rozhraní Pražské plošiny a Křivoklátské vrchoviny. Kladno bylo v minulosti významným střediskem těžkého průmyslu a po dlouhá léta se zde těžilo černé uhlí. Kladno má také řadu zajímavých historických památek, jimž vévodí zejména zámek z konce 18. století, radnice či secesní divadlo z počátku 20. století.

Povinné ručení je zákon. Bez tohoto pojištění nesmí na veřejné komunikace vyjet žádné české vozidlo. Hlavním významem povinného ručení je pokrytí většiny škody, ke kterým dochází denně na českých silnicích a dálnicích. Poškození jsou díky tomuto pojištění vždy včas odškodněni a navíc obdrží odpovídající částku.

Srovnání povinného ručení Kladno

Až do roku 1999 směla povinné ručení poskytovat pouze Česká pojišťovna. Dnešní motoristé si mohou vybírat z nabídky 13 pojišťoven. Ty se o klienty doslova perou, a proto se vyplatí porovnat si více nabídek mezi sebou. Díky porovnání povinného ručení v Kladně online snadno najdete pojišťovnu s nejlepšími podmínkami i cenami.

Chci levnější povinné ručení