Úspory.cz >> Povinné ručení Klatovy

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Klatovy

V Pošumaví přibližně 42 kilometrů od Plzně leží městečko Klatovy, které bývá označováno za “bránu Šumavy” a je známé jako místo, kde se pěstují klatovské karafiáty. V okolí města leží Švihovské vrchoviny, kam rádi vyráží na výlet turisté i cyklisté z celé republiky. Dominantou Klatov je 81 metrů vysoká Černá věž postavená v 2. polovině 16. století, uvnitř které se nachází mučírna. Mezi další památky patří novorenesanční radnice, židovský hřbitov a mnoho dalších.

V České republice je povinné ručení uzákoněné a je povinné po všechny vlastníky vozidel, která mají přidělené registrační značky a technický průkaz. Z povinného ručení jsou kryté škody, které vlastník vozidla způsobí jiným osobám na jejich zdraví a majetku. V případě, že není řádně pojištěn, musí způsobenou škodu uhradit ze svého a navíc mu bude udělená finanční pokuta za porušení zákona.

Srovnání povinného ručení Klatovy

Neporušujte zákon a raději si sjednejte povinné ručení na Úspory.cz, kde si porovnáte online více nabídek mezi sebou a během pár minut tak pro sebe a své vozidlo najdete nejlevnější povinné ručení v Klatovech. Celý proces vyřídíte z pohodlí svého domova, aniž byste museli vystávat fronty na pojišťovnách.

Chci levnější povinné ručení