Úspory.cz >> Povinné ručení Kolín

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Jak najít levné povinné ručení v Kolíně

Každý den se na silnicích odehrají stovky dopravních nehod, z nichž si účastníci odnáší šrámy na autech a bohužel i na zdraví. Tyto škody mohou dosahovat výše stovek tisíc korun a v případě závažných zdravotních následků i milionů korun. Tyto částky by nebyl běžný člověk schopen uhradit, a proto je zákonem stanovené pojištění odpovědnosti z provozu vozidel neboli povinné ručení, které tyto škody hradí.

Rychlé porovnání povinného ručení online

Vlastník vozidla je povinen mít vozidlo pojištěné. Sám si však může vybrat, u které pojišťovny si povinné ručení uzavře. Nabídka je velmi široká a pojišťovny nabízí různé varianty za různé pojistné. Jednotlivé nabídky si snadno porovnáte online a porovnání Vám zabere pouze pár minut. Pokud si některou z nabídek vyberete, můžete si ji objednat rovněž online.

Pár slov o Kolíně

Kolín je velmi atraktivní město ve středních Čechách. Hlavní památkou je chrám sv. Bartoloměje, z jehož věže se Vám naskytne krásný výhled. Všimněte si přitom, že okolní krajina je velmi rovinatá, přesně jak zní ve známé písni o Kolíně. Historické centrum nabízí řadu památek, mezi kterými vyniká zejména židovská čtvrť, zbytky městského opevnění a bašta Práchovna. Nenechte si také ujít úzkorozchodnou železničku, tzv. řepařskou dráhu, po níž se v minulosti svážela řepa.

Chci levnější povinné ručení