Úspory.cz >> Povinné ručení Kopřivnice

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlepší povinné ručení v Kopřivnici

Jste vlastníkem motorového vozidla v ČR? A máte jej řádně pojištěné? V naší zemi je platný zákon, podle kterého musí mít každé vozidlo sjednané tzv. povinné ručení. Jedná se o odpovědnostní pojištění, které kryje škody způsobené pojištěným a jeho vozidlem. Škody mohou být majetkové i na zdraví či dokonce na životě. Dojde-li k naplnění pojistných podmínek, škody vždy uhradí pojišťovna.

Srovnání povinného ručení online

Za povinné ručení nemusíte hned utrácet majlant. A to ani tehdy, chcete-li opravdu kvalitní povinné ručení. Online si snadno porovnáte nabídky všech pojišťoven, který nyní povinné ručení nabízí. Z výsledného porovnání zjistíte, která pojišťovna Vám nabízí výhodné pojištění s dostatečným rozsahem a za dobrou cenu. Za zbývající peníze si můžete sjednat další připojištění.

Pár slov o Kopřivnici

Severomoravské město Kopřivnici najdeme pouhých pár kilometrů od Ostravy. Kopřivnici zná téměř každý Čech díky proslulému výrobci automobilů - Tatra. To však není zdaleka vše, co Vám toto město může nabídnout. Město obklopují Moravskoslezské Beskydy, které jsou v létě úžasným místem pro pěší i cyklistické výlety a v zimě rájem pro lyžaře. K významným památkám patří zřícenina hradu Šostýn, keltské sídliště či Raškova vyhlídka.

Chci levnější povinné ručení