Úspory.cz >> Povinné ručení Kralupy nad Vltavou

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení v Kralupech nad Vltavou

V České republice je uzákoněné pojištění odpovědnosti z provozu vozidel, které je spíše známé jako povinné ručení. Povinné ručení se vztahuje na škody, které pojištěný může způsobit na majetku či zdraví jiných účastníků silničního provozu. Za nesjednané pojištění odpovědnosti hrozí majiteli provozovaného vozidla finanční pokuta a v horším případě i vyřazení vozidla z registru.

Srovnání povinného ručení online

Povinné ručení nabízí třináct českých pojišťoven, které si vzájemně konkurují. To je výhoda pro klienty, kteří si tak mohou mezi jejich nabídkami libovolně vybírat. Díky možnosti online srovnání snadno zjistíte, která z pojišťoven vám nabízí nejen levné ale především kvalitní povinné ručení s dobrými podmínkami. Vše snadno a rychle vyřídíte online.

Pár slov o Kralupech nad Vltavou

Město Kralupy nad Vltavou najdeme ve středních Čechách zhruba 20 kilometrů na sever od Prahy. Město leží na březích řeky Vltavy a jeho okolí tvoří husté lesy, sklály i vodní plochy. Proto jsou Kralupy a jeho okolí velmi vyhledávaným turistickým cílem. Mezi historické památky patří zejména židovská synagoga, kostel Nanebevzetí Panny Marie a svatého Václava, most T. G. Masaryka či Dům u Joudů.

Chci levnější povinné ručení