Úspory.cz >> Povinné ručení Krnov

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Srovnání povinného ručení v Krnově

S vlastnictvím motorového vozidla vznikají vlastníkovi nové a nové povinnosti. Jednou z nich je zákonné pojištění, bez které nesmí vozidlo na silnice. Jedná se o pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorových vozidel, též také povinné ručení. Vlastník vozidla, který si pojištění nesjedná, porušuje zákon. Za toto porušení mu hrozí nejen finanční pokuta, ale také nevratné vyřazení vozidla z registru.

Nejlevnější povinné ručení

Cena povinného ručení se pohybuje již od pár tisíc korun ročně a odvíjí se od objemu a obsahu motoru a stáří vozidla. Na cenu má vliv také věk řidiče a trvalé bydliště. Nejdražší povinné ručení mívají mladí a nezkušení řidiči a také obyvatelé větších měst, kde je riziko nehody výrazně vyšší. Povinné ručení si snadno porovnáte a vyberete online.

Pár slov o Krnově

V podhůří Nízkého Jeseníku leží město Krnov, které se pyšní církevními památkami i nádhernou okolní krajinou. Významnou památkou je zejména vrch Cvilín se zříceninou hradu a rozhlednou, ze které je opravdu skvostný výhled do širokého okolí. Krnovskému historickému náměstí dominuje novorenesanční radnice s bohatě zdobenou 52 metrů vysokou věží. Okolí města je možné důkladně prozkoumat díky četným turistickým stezkám.

Chci levnější povinné ručení