Úspory.cz >> Povinné ručení Kroměříž

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Kroměříž

Okresní město Zlínského kraje Kroměříž najdeme na levém břehu řeky Moravy v Hornomoravském úvalu a bývá označováno jako Hanácké Athény. V okolí města se nachází desítky rybníků, kolem nichž se rozkládá přírodní park Záhlinické rybníky. Dominantou města je zámek s rozlehlými zahradami a zoologickou zahradou. Mezi další zajímavé památky patří například náměstí s podloubím, mincovna či arcibiskupské vinné sklepy.

Povinné ručení je v České republice stejně jako v mnoha dalších zemích dané zákonem. Sjednané jej musí mít všichni vlastníci provozovaných vozidel. Povinné ručení se vztahuje na veškeré škody na zdraví a majetku. Motorista, který jezdí nepojištěným vozidlem, se vystavuje riziku vysoké finanční pokuty.

Srovnání povinného ručení Kroměříž

Je pravda, že za poslední rok a pár měsíců došlo k výraznému zdražení povinného ručení. Příčinou jsou legislativní změny a také zrušení garančního příspěvku, v jejichž důsledku pojišťovnám rapidně vzrostly náklady. Toto zvýšení se nutně odrazilo také na ceně povinného ručení. Vybrat si nejlevnější povinné ručení v Kroměříži můžete díky porovnání online na stránkách Úspory.cz.

Chci levnější povinné ručení