Úspory.cz >> Povinné ručení Kutná hora

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Kutná hora

Kutná Hora je středočeským městem a známou městskou památkovou rezervací, která je součástí seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Město leží na řece Vrchlici na okraji Středočeské pahorkatiny. Hlavními dominantami jsou kostely sv. Barbory a Nanebevzetí Panny Marie. Kutná hora je také členem projektu EUROMINT, který shromažďuje informace o středověkých a novověkých mincovnách.

Existují povinná a nepovinná pojištění. Například pojištění odpovědnosti z provozu vozidel je pojištěním zákonným a to znamená, že je povinné pro všechny vlastníky motorových vozidel v ČR. My jej známe spíše pod lidovým označením povinné ručení. Bez povinného ručení nesmí být vozidlo provozováno pod hrozbou pokuty.

Srovnání povinného ručení Kutná hora

Toto pojištění smí od roku 1999 poskytovat celkem 13 pojišťoven, z jejichž nabídky mohou klienti vybírat. Tato možnost je díky konkurenčnímu boji o klienty velkou výhodou. Klienti si mohou vzájemně porovnat více nabídek online na Úspory.cz a snáze si tak vyberou povinné ručení v Kutné Hoře s nejlepším rozsahem a za nejlevnější cenu.

Chci levnější povinné ručení