Úspory.cz >> Povinné ručení Liberec

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Liberec

Severočeské město Liberec leží na úpatí Jizerských hor. Díky atraktivní okolní přírodě je Liberec vyhledávaným turistickým místem v letních i zimních měsících. Mezi nejvíce navštěvovaná místa patří Jizerské hory s nejvyššími vrcholy Jizera a Smrk. Obzvláště populárním místem je také Ještěd s vysílačem ve tvaru rotačního hyperboloidu. Mezi historické zajímavosti patří novorenesanční radnice a liberecký zámek.

Většina typů pojištění je dobrovolná. Existují však i taková, která nařizuje zákon. Zpravidla se jedná o pojištění odpovědnostní. Jedním z nich je také pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, která je zákonné již desítky let. Toto pojištění se vztahuje na škody způsobené při dopravních nehodách a jeho hlavním účelem je rychlé vyplacení odpovídajícího odškodného všem poškozeným.

Srovnání povinného ručení Liberec

Nabídka povinného ručení je velmi rozmanitá. Důvodem je silný konkurenční boj mezi 13 pojišťovnami, které smí povinné ručení na základě příslušné licence nabízet. Konkurenční nabídky se liší v rozsahu pojištění i v ceně pojištění. Díky online srovnání povinného ručení v Liberci tak ušetříte čas i nemalé peníze.

Chci levnější povinné ručení