Úspory.cz >> Povinné ručení Louny

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Louny

Díky příznivým teplotním podmínkám je jedním z hlavních chmelařských oblastí město Louny a jeho okolí. Najdeme jej na na severu Čech v údolí mezi Džbánem a Českým středohořím. Okolí města je plné rozlehlých chmelnic, které zásobují chmelem nejen české, ale také zahraniční pivovary. Město má také řadu zajímavých památek, z nichž jsou důležité zejména pozůstatky městského opevnění a tzv. Žatecká brána, synagoga či Kotěrovi dělnické kolonie.

Na silnicích každý den dochází k desítkám dopravních nehod, jejichž škody mohou mít na poškozené dalekosáhlé důsledky. Aby tyto důsledky byly co nejvíce zmírněné, je jim škoda uhrazená ze zákonného povinného ručení, bez kterého nesmí být žádné vozidlo provozováno. Toto odpovědnostní pojištění upravuje zákon č. 168/1999 Sb. o pojištění odpovědnosti z provozu vozidel.

Srovnání povinného ručení Louny

Ceny povinného ručení za poslední dva roky značně stouply, a proto je stále důležitější si porovnat konkurenční nabídky mezi sebou. Díky tomu máte mnohem větší šanci získat kvalitní povinné ručení v Lounech za výhodných podmínek. Povinné ručení si snadno srovnáte na stránkách Úspory.cz.

Chci levnější povinné ručení