Úspory.cz >> Povinné ručení Mělník

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Mělník

Příznivé povětrnostní a klimatické podmínky činí ze středočeského města Mělníka ideální místo pro pěstování vinné révy a ovoce. Proto zde také najdete desítky vinohradů a ovocných sadů. Každým rokem se zde také koná oblíbené vinobraní. Mělník leží na pravém břehu řeky Labe a to zhruba 30 kilometrů od Prahy. Z významných historických památek bychom neměli zapomínat na zámek, radnici či Pražskou bránu a zbytky městského opevnění.

Způsobíte-li škodu jiné osobě na jejím majetku či dokonce zdraví v důsledku provozu motorového vozidla, jste za ni plně odpovědni. Aby byly případné škody skutečně uhrazeny, musí mít vlastníci vozidel sjednané povinné ručení. Pokud je vozidlo nepojištěné, vystavuje se vlastník riziku udělení finanční pokuty a v případě způsobené škody ji musí uhradit v plné výši.

Srovnání povinného ručení Mělník

Povinné ručení mít musíte. Můžete si jej však vybrat v nabídkách konkurenčních pojišťoven. Celkem smí povinné ručení v ČR nabízet 13 pojišťoven. Ty o nové klienty bojují, a proto se vyplatí aktuální nabídky porovnat mezi sebou. Porovnání snadno provedete online z pohodlí Vašeho domova a za pár minut si uzavřete nejlevnější povinné ručení v Mělníku na trhu.

Chci levnější povinné ručení