Úspory.cz >> Povinné ručení Náchod

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Náchod

Vyhledávaným rekreačním střediskem je město Náchod, které se nachází na okraji Orlických hor poblíž polských hranic. Mezi hlavní zajímavosti patří linie obranných bunkrů vybudovaných ve 30. letech minulého století. Náchod je také oblíbeným lázeňským městem. Centrum patří mezi městské památkové zóny a k hlavním památkám patří zejména zámek, kostel sv. Vavřince či zbytky městského opevnění.

K zavinění dopravní nehody stačí jen malý krůček. Špatné odbočení, nedostatek pozornosti či přehlédnutí dopravního značení může vést i k velmi závažné nehodě, při které dojde ke vzniku škody na majetku či zdraví jiných osob. Viník, který nehodu zavinil, je za škodu plně odpovědný. Aby ji nemusel hradit ze svého, je povinen mít uzavřené povinné ručení, které tyto škody kryje.

Srovnání povinného ručení Náchod

Od roku 1999 smí povinné ručení nabízet více pojišťoven. Dnes příslušnou licenci vlastní celkem 13 pojišťoven. Jejich aktuální nabídky si můžete porovnat na stránkách Úspory.cz, kde si tímto způsobem snadno najdete nejlevnější povinné ručení v Náchodě a to bez nutnosti osobního kontaktu pojišťovny.

Chci levnější povinné ručení