Úspory.cz >> Povinné ručení Nový Jičín

Ušetřete na povinném ručení

Porovnejte nabídky pojišťoven a ušetřete až 9 000 Kč Chci levnější povinné ručení

Zdarma Pneupojištění + Pojištění pokut + Cestovní
pojištění

+100 Kč na MALL.CZ

Nejlevnější povinné ručení pro Nový Jičín

Severomoravské město Nový Jičín najdeme na okraji přírodního parku Pobeskydí a chráněné krajinné oblasti Poodří. Právě okolní krásná krajina láká tisíce českých i zahraničních turistů k letním toulkám pěšky i na kole a v zimě k návštěvám místního zimního lyžařského střediska. Samotné město má velmi zachovalé historické centrum, jemuž dominuje čtvercové náměstí s podloubím a renesanční Žerotínský zámek.

Zkušení majitelé vozů již dávno vědí, že bez povinného ručení nesmí na silnice. Pokud si právě kupujete svůj první vůz, pak nezapomeňte na pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Toto pojištění je dané zákonem a jeho hlavním účelem je vyrovnání odškodného mezi viníkem a poškozeným v případě dopravní nehody.

Srovnání povinného ručení Nový Jičín

Najít si kvalitní povinné ručení za rozumnou cenu není zas tak nemožné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Není nutné obcházet jednotlivé pojišťovny a odolávat jejich tlaku. Nabídky na povinné ručení si mnohem snáze a hlavně v klidu svého domova porovnáte online. Díky porovnání zjistíte, že se ceny mohou výrazně lišit. Nejlevnější povinné ručení v Novém Jičíně najdete na Úspory.cz.

Chci levnější povinné ručení